Son dönemde ünlülerden peş peşe hastalık haberleri gelmeye devam ediyor. Bu defa sosyal medyada paylaşımlarıyla gündeme gelen Eser yenenler ve Berfu Yenenler çifti son paylaşımlarıyla sevenlerini korkuttu.

2019'da evlenen Eser Yenenler ile Berfu Yenenler sosyal medya hesabını aktif kullanan çiftler arasında yer alıyor. Son olarak Berfu Yenenler sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımla sevenlerini üzdü.

Yenenler şu ifadeleri kullandı, "Evet kötü haber geldi maalesef ben de Covid pozitifim. Dünden beri birçok test yaptım ikna olmak adına çünkü zaten şu an her hastalık çok salgın ama maalesef Covidmiş. Şimdilik çok rahat ve neredeyse sıfır semptomla geçiriyorum. Bu şekilde devam eder umarım. Çocuklar ve Eser iyi kendimi ihtimal olduğu anda izole ettim. Umarım onlara da bir şey olmadan ben tek başıma hızlıca atlatacağım"

 

Berfu Yenenler daha sonra Esen Yenenler ile çocuğunun fotoğrafını paylaşarak, "Şimdilik böyle görüşüyoruz, onlar üst kattı ben alt kattayım. Arada merdiven ziyaretleri yapıyorum maskeyle." açıklamasında bulundu.

İLİŞKİLİ HABER

Özcan Deniz'den oğlu Kuzey ile sahneye çıktı! Görüntüler sosyal medyaya damga vurdu

BİR YORUM YAPIN 3

Zaza aydo 6 ay önce

Çokta umrumuzda

aslan aslanoğlu 7 ay önce

tek çizgi negatif. şaka mısnız

Nazlı 7 ay önce

Rabbim herkese şifa versin