Geçtiğimiz haftalarda MasterChef Türkiye'den elenerek yarışmaya veda eden başarılı yarışmacı Emre Büber hakkında elenmesi ile alakalı iddiaların ardı arkası kesilmiyor. orum yapan takipçisine verdiği cevapla dikkat çekti. "MasterChef'te şef gömleği sana yakışırdı" yorumuna cevap veren Büber, "Başarı emekle olur. Lafla, mobingle değil. Bırakalım gömleklerini giyip hevesini alsınlar" dedi.

Masterchef Türkiye'nin iddialı yarışmacıları arasında yer alan Emre Büber, geçtiğimiz haftalarda yarışmaya veda etti. Uzun bir süre elenmeyi kendisinin istediği yönünde iddialar ortalıkta dolandı. Yemek tarifi verdiği videoları YouTube kanalında yayınlamaya başlayan Büber, bir takipçisinin yorumu üzerine yarışma hakkında dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

"ONLAR HEVESLERİNİ ALSINLAR"

Emre Büber, bir takipçisinden gelen "Ah Emrem ah... Şuan MasterChef izliyorum biri ceket giyecek. İzlerken hüzünlendim biraz. Ne de çok yakışırdı üstüne adının olduğu şef gömleği" yorumuna yanıt verdi. Eski yarışmacı takipçisine şu yanıtı verdi:

"Sağ olsun benim dünya çapı başarılı restoranlarda çok güzel adımın olduğu önlüklerim oldu. Hem de bunları aşçılık okulu veya bir eğitimim olmadan aldım. Gurbet elde kendi başıma başardım. Başarı emekle olur lafla mobingle değil. Kimsenin önüne hiçbir zaman taş koymadım, koymam da. Bırakalım giysinler önlüklerini hevesini alsınlar bazıları."

Yorumu tepki çeken yarışmacı Instagram hesabından yeni bir paylaşım yaparak "Bu yorumuma çok tepki gösterildi. Ben orada isim belirtmedim ve yorumu yazarken de kimin önlük aldığını bilmiyordum. Üzerine alınanlar olduğu demek ki mobing uyguladıklarını düşünüyorlar. Beni yarışmadan soğutana gelsin" ifadelerini kullandı.

İLİŞKİLİ HABER

Rafet El Roman'ın eski eşi Tuğba Altıntop geçirdiği kaza sonrası bambaşka biri oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Survivor başlamadan kavgalar başladı! Yasin ve Ogeday arasında gerginlik

İLİŞKİLİ HABER

MasterChef'te son şef ceketini kim kazandı? Dörtlü çeyrek finalist kadrosu tamamlandı

BİR YORUM YAPIN 0