Hadise son zamanların en karlı anlaşmasını yaptı! 2023 yılı için şimdiden...

Yeni yıla Kıbrıs'ta sahnede giren ünlü şarkıcı Hadise gelecek yılın anlaşmasını yaparak bir ilke imza attı. Güzel şarkıcı astronomik bir rakama söz kestiği ve avansını bile önceden aldığı öğrenildi.

Şarkıcı Hadise 2022’yi Kıbrıs’ta sahnede karşılamış, karşılığında 1 milyon TL kazanmıştı. 2021’de konserden konsere koşturan Hadise bu yıl da hız kesmeyecek. Hadise'nin 2023 yılı için şimdiden anlaşma yaptığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre güzel şarkıcı Kıbrıs'ta bir otelle astronomik bir rakama söz kesti. Ayrıca avansını da 1 yıl önceden aldı.

Ünlü oyuncu çift Cansel Elçin ile Zeynep Tuğçe Bayat koronaya yakalandı!

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü oyuncu çift Cansel Elçin ile Zeynep Tuğçe Bayat koronaya yakalandı!
Masterchef tarihinde bir ilk! Danilo ve Somer şeflerden şok hareket

İLİŞKİLİ HABER

Masterchef tarihinde bir ilk! Danilo ve Somer şeflerden şok hareket
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 1

Murat gözükara 2 yıl önce

Çok kolay para... Maliye girdi çıktılarını beyanlarını araştırmalı Sanatçılarımızın.. Bunlar sonra utanmadan asgari ücretlilerin hakkını savunan gariban edebiyatı yapıyor..