'Fatih Altaylı ile Bire Bir' programına katılan usta oyuncu Tolga Çevik, dikkat çeken açıklamada bulundu. Çevik, tiyatroya eşofmanla gelen bir seyirciyi sahneden indirdiğini anlattı.

Oyuncu Tolga Çevik, yaklaşık 2 yıl önce tiyatroya eşofmanla gelen bir seyirciyi sahneden gönderdiğini anlattı. 'Bire Bir' programına katılan Çevik, "Ses Tiyatrosu'nda smokin ile sizi karşılıyorum. 'Biri sahneye gelebilir mi?' diyorum. Sen eşofmanla çıkıyorsun. Bana 'Sahneye gelirim diyorsan', sahneye uygun gel. Hiçbirimize saygın yoksa 1885'te yılında yapılan Ses Tiyatrosu'na saygılı olmalısın" diyerek eski ahlaki değerleri ve kıymetleri özlediğini açıkladı.

CEM YILMAZ DA EŞOFMANLA ÇIKMIŞTI

Bu durumun üzerine Çevik'in dikkatli takipçileri önemli bir noktaya hatırlatma yaptı. Tolgshow programını sunduğu sıralarda konuk olarak gelen Cem Yılmaz'ın eşofman giyindiği ve Tolga Çevik'in de o şekilde ağırladığı anlar akıllara geldi. Çevik'in, kayınbiraderine aynı tepkiyi göstermemesi, hayranlarından tepki aldı.

İLİŞKİLİ HABER

Kıvanç Tatlıtuğ'un ve Başak Dizer'in bebekleri göründü!

İLİŞKİLİ HABER

Erkek Kainat Güzeli seçilen Kerküklü Darya Kamil eleştirilere yanıt verdi

BİR YORUM YAPIN 23

Sevil 4 ay önce

Büyük ayıp insanları kıyafetleri ike değerlendirmek ancak böyle egoistlere yakışır ben o seyircinin yerinde olsam ağzının payını verir o rezil sahneyi terkederdim!

Pelin pelin 4 ay önce

Yorumdaki herkes neden bu kadar kaba, saygısız anlamış değilim. Sanki haterları yazmış gibi. Yıllar önce olmuş bir şeyi de şimdi gün yüzüne çıkarmanız tuhaf.

Emre 4 ay önce

Adamın eşofmanını eleştiren tırrik kendi baksırı görünerek milleti güldürdüğünü unuttu tabiki

Toplam 8 beğeni

Biri 4 ay önce

Ne alaka yani? smokinli geceye smokinle gidersin, denize mayoyla...

Toplam 0 beğeni

hasan 4 ay önce

Kendi bi ara çıplak çıkıyordu yanlış mı hatırlıyorum?

Toplam 6 beğeni

melek 4 ay önce

ee sen soyunuyosun sahnede ona ne diyelim şimdi

Toplam 8 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun