Ecem Erkek ve Hasan Can Kaya aynı projede yer alacak!

Güldür Güldür Show’daki Naime karakteriyle hafızalara kazınan Ecem Erkek, geçtiğimiz sezon Güldür Güldür Show’dan ayrılmıştı. Sevindiren haber geldi. Ünlü şovmen Hasan Can Kaya ile birlikte yeni bir proje için kolları sıvayan Erkek, yeni dizisini sosyal medyadan duyurdu.

Show Tv'de yayınlanan eğlence programı Güldür Güldür Show'da canlandırdığı Naime karakteri ile çok sevilen oyuncu Ecem Erkek, bu programdan ayrıldıktan sonra yeni dizi hazırlıklarına başladığını duyurdu.

Başarılı oyuncunun Güldür Güldür Show'dan ayrılması şaşırtıcı bir gelişme olarak gündeme gelmişti. Farklı projelerde olmak istediğini birçok kez dile getiren Ecem Erkek, sonunda aradığı diziyi buldu.

aşk kumardır dizisi

aşk kumardır dizisi

Exxen platformunda yayınlanacak ‘Aşk Kumardır’ dizisinin çekimlerine başlayan Ecem Erkek'in partneri ise Hasan Can Kaya oldu. Dizinin oyuncuları arasında Barış Yıldız, Seda Türkmen, Efe Tunçer, Elif Andaç Çam ve Emre Taştekin de bulunuyor.

Ecem Erkek, dizinin oyuncuları ile çekimlerin başladığını sosyal medyadan yaptığı paylaşımıyla da duyurdu.

 

 

 

 

Cedi Osman koronavirüse yakalanmıştı! Nişanlısı Ebru Şahin'e yaptığı yorum şaşırttı

İLİŞKİLİ HABER

Cedi Osman koronavirüse yakalanmıştı! Nişanlısı Ebru Şahin'e yaptığı yorum şaşırttı

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 1

CCC 2 yıl önce

iki gereksiz insan ... küfürle ihya olmak sanat değidir...