2021 yılında ikinci kez nikah masasına oturup tekrar eşi Sinan Akçıl ile boşanma aşamasına gelen oyuncu Burcu Kıratlı evlilikleri hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İkinci kez nikah masasına oturan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti son zamanlarda boşanma iddialarıyla gündemden düşmeyen çiftler arasında yer alıyor. Evlilik krizini aşamadıklarını doğrulayan çiftin boşanma kararı almasının yanı sıra Kıratlı'nın samimi itirafları dikkatlerden kaçmadı. 

Burcu Kıratlı

"İKİ SANATÇININ BİRLİKTE OLMASI ÇOK ZOR"

'Biz Bize' isimli TV programına konuk olan oyuncu Kıratlı, "İkinci defa bir hayal kuruyorsun ve bir noktada götüremiyorsun. Belki çözülemeyecek bir şey yok ama gücün, hevesin kalmıyor. Birbirimizin canını acıtacak bir şey yapmadığımız için daha sakin bir ayrılık süreci geçiriyoruz. İki sanatçının birlikte olması çok zor. Onun işi olduğunda, benim olmadığında birbirimizi zorladığımız zamanlar oldu. Belki de o dengeleri iyi kuramadık" şeklinde konuştu.

Burcu Kıratlı şaşırtan açıklama

"BİZ HALA ÇOCUĞUZ BELKİ"

Sinan Akçıl ile boşanma aşamasında olan Kıratlı evlilikleri hakkında sözlerine, "İlişkilerde bir tarafın olgun olması gerekiyor. Biz hala çocuğuz belki. Bazen sevgi yetmiyor. Evlendikten sonra iş anlamında geri kaldı gibi algılandı ama çok iş geldi, tercih etmedim. Evliliğin kariyerimde beni geri çektiğini, zarar verdiğini düşünmüyorum. Evli olmasaydım da aynı tercihleri yapacaktım. 'Bir daha ünlüyle evlenmem' demiyorum" ifadelerini de ekledi.

Sinan Akçıl

NE OLMUŞTU?

İlk evliliklerini 2018 yılında Amsterdam'da yapan çift yalnızca 9 ay evli kalıp boşanmıştı. Geçtiğimiz yıl tekrar nikah masasına oturan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti son günlerde evliliklerinde yaşadıkları krizi çözmeye çalıştıklarını söylemişti. Ancak anlaşmazlıklar sonucu ikinci kez aldıkları boşanma kararıyla ünlü çift gündemde yerini koruyor.

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl boşanıyor

İLİŞKİLİ HABER

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri ve Doctor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığı'ndan rekor izlenme

İLİŞKİLİ HABER

Kerem Alışık'ın oğlu Sadri Alışık dedesinin izinde gidiyor!

BİR YORUM YAPIN 0