2019 yıllarının sonuna doğru ortaya çıkan koronavirüs birçok baş yapıtın vizyon tarihini olumsuz etkiledi. Planlanan tarihleri geciken Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinin ve Doctor Strange: Çoklu Evren Çılgınlğı filminin fragmanları yayınlandı. Yayınlandıkları andan itibaren tanıtımları rekor kırdı.

Yıllardır beklenen projelerin tanıtımları geldi. Uzun bir süredir tüm dünyayı saran pandemi nedeniyle çekimleri ertelenen dev yapımlar bu yıl ekranlara gelmeyi hazırlanıyor. En çok merak edilenlerden Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri ve Doctor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığı oldu. Özellikle tarihin en pahalı yapımı kabul edilen Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisi fragmanıyla olay oldu.

İLİŞKİLİ HABERYüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri ilk fragmanı yayınlandı! Yayın tarihi belli oldu

YÜZÜKLERİN EFENDİSİ: GÜÇ YÜZÜKLERİ FRAGMANI

İlk 24 saatte 257 milyon kez izlenen Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri fragmanı halen rakamları katlayarak izleniyor. Şimdiden rekor kıran fragman hakkında hayranları milyonlarca yorum yaptı.

DOCTOR STRANGE: ÇOKLU EVREN ÇILGINLIĞI FRAGMANI

İLİŞKİLİ HABERÇoklu evren kapıları açıldı! Doctor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığı tanıtımlı uzun fragman

Öte yandan başrolünde Benedict Cumberbatch'ın olduğu Doctor Strange'nin de devam serisindkei fragmanı izlenme rekoru kırdı. Video Mervel'in sosyal medya kanalında yayınlandıktan itibaren ilk 24 saatte 143 milyon kez izlendi. 

İLİŞKİLİ HABER

Robert Pattinson'lı The Batman'dan yeni fragman geldi! Sürprizle dolu tanıtım heyecanlandırdı

İLİŞKİLİ HABER

Sinan Akçıl ile boşanma aşamasında olan Burcu Kıratlı'dan samimi itiraf!

İLİŞKİLİ HABER

En çok merak edilen filmler 2022 yılında beyaz perdede olacak!

İLİŞKİLİ HABER

Kraliçe Elizabeth'in Covid-19 testi pozitif çıktı!

İLİŞKİLİ HABER

Fantastik Canavarlar serisinin Albus Dumbledor'u Jude Law'dan heyecanlandıran paylaşım!

BİR YORUM YAPIN 1

temel 5 ay önce

cok ulke iyi oldugu icin degil mecbur oluyor insanlar hele turk filmlerine fazla bakmam sapik konusma konusu corba gibi kalitesiz yapim nerde ucuza oyuncu varise koylar bol kufur