Geçtiğimiz gün bir programa katılan genç oyuncu ve eski Survivor yarışmacısı Batuhan Karacakaya, Netflix hakkında çarpıcı açıklamada bulundu. Karacakaya, bu açıklamaları sonrası hedef haline geldi.

Diriliş Ertuğrul, dizisinde yıldızı parlayan daha sonra ise Survivor yarışmasındaki başarısıyla adından söz ettiren Batuhan Karacakaya, Netflix'in gerçek yüzünü korkusuzca açıkladı.

diriliş ertuğruldaki batuhan karacakaya

Muhafazakar bir aileden geldiğini ve Netflix programlarının sürekli açık sahneler içeren projelere yer vermesini eleştiren Karacakaya, bazı kesimler tarafından hedef haline geldi.

SAÇMA SAPAN SAHNELER...

Netflix'in projelerin izlenmesi için açık sahneler koyduğunu ancak bunun aile ortamında izlenemediğinin bir kez daha altını çizen Karacakaya, linç yese de sözlerinden geri adım atmadı. İşte Karacakaya'nın sözleri;

"Benim muhafazakar bir ailem var. Salonda Netflix izlerken, annem bir anda yanımdan geçer ve önümde saçma sapan bir sahne olur diye geriliyorum. Bazı dizileri salonda rahat rahat izleyemiyorum."

İLİŞKİLİ HABER

Kim Milyoner Olmak İster’de Şota ve Arçil sorusu sosyal medyayı salladı

İLİŞKİLİ HABER

Müge Anlı canlı yayında açıkladı: Şen kardeşler cinayetinde...

İLİŞKİLİ HABER

Ece Seçkin'den pilot eşi Çağrı Terlemez'e sitem dolu sözler!

İLİŞKİLİ HABER

Hülya Avşar 'Simit' açıklamasının arkasında!

BİR YORUM YAPIN 19

İsmail yanar 2 gün önce

Hiç İzlemesin sorun kalmaz.

MalcolmJuize 2 gün önce

Hello. And Bye.

Adsız 2 gün önce

Çok doğru, bravo,

Zonguldaklı 2 gün önce

O zaman adam olup para vermeyecen. izlemeyecen

Toplam 1 beğeni

orhan 2 gün önce

aga sen perhizdesin ama turşudan da vazgeçemiyorsun. madem netflix dediğin şey kötü, neden üstelknde para ödeyerek izliyorsun? yeme bizi böyle...

Toplam 2 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun