ünlü gazeteci Müge Anlı programında bir konuğun hastalığını bahane ederek yaptığı açıklamaya Müge Anlı sessiz kalmadı. Anlı hastalığına dair konuşarak "Söylesem 'bu kadın nasıl canlı yayına çıkıyor' dersiniz!" yorumunda bulundu. Peki Müge Anlı'nın hastalığı ne?

Gündüz kuşağında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla son dönemde adından sıkça söz ettiren Müge Anlı yine gündem oldu. Anlı son canlı yayınında yaptığı açıklamayla sevenlerini üzdü. Müge Anlı konuklardan birinin yaptığı yorum üzerine hastalığına dair konuşmak durumunda kaldı.

müge anlının hastalığı ne

Müge Anlı programında yer alan konuk kadınlardan biri "Ben şeker hastasıyım, hatırlamıyorum söylediklerimi" deyince ünlü sunucu bu konuda bir yorumda bulundu.

Anlı açıklamasında "Sizin şekeriniz de şeker mi? Ben geçen hafta sonu ölçürttüm, kaç çıktığını size söylesem 'bu kadın nasıl canlı yayına çıkıyor' dersiniz!" ifadelerini kullandı.

İŞTAHSIZLIK VE ZAYIFLAMA

Geçtiğimiz günlerde kilo kaybettiğini canlı yayın kapanışında söyleyen gazeteci Müge Anlı, iş yoğunluğundan yemek yemeye fırsat bulamadığını, sevenlerinin ve dostlarının program arasında kendisine yemekler sipariş edip yedirmeye paylaştığını ifade etmişti. Milyonlar tarafından çok sevilen Anlı sosyal medyada da sıkı takip ediliyor. Sosyal medyadaki sıkı 'Müge Anlı ve Tatlı Sert' takipçileri, Müge Anlı'nın bu açıklamasını hatırlatarak hastalığının iştahsızlık ve zayıflığa neden olduğu yönünde yorum yaptılar.

İLİŞKİLİ HABER

Ebru Polat Devlet Bahçeli iddialarına ateş püskürdü! 'Benim ağzımdan öyle bir şey çıkmadı'

İLİŞKİLİ HABER

Acun Ilıcalı'nın yeni lakabı ortaya çıktı!

BİR YORUM YAPIN 0