Şarkıcı Berkay'dan skandal hareket! Cezayı yedi yakalama kararıyla getirildi

Şarkıcı Berkay Şahin sosyal medyada tartıştığı Burak B. adlı şahıs ile davalık olmuştu. Mahkemeye gelen Berkay hakim karşısında hakaret ederek skandal bir hareketle cezayı yedi.

Şarkıcı Berkay, sosyal medya üzerinden kendisine yorum yazan takipçisi Burak B.'ye sinirlendi. Berkay, bu kişiye hakaret ve tehdit içerikli bir mesaj attı. Takipçisi ise soluğu savcılıkta aldı. Duruşmalara katılmayan şarkıcı hakkında yakalama kararı çıktı. Polis ekiplerince yakalanıp adliyeye getirilen Berkay, hakim karşısına çıktı.

Mesajları kendisinin yazdığını inkar etmeyen Berkay, "Bana ve aile bireylerime hakaret etti. Bunun üzerine sinirlenip yazdım. Benden para istedi. Bunlar namussuz ve ahlaksızlar" dedi. Savunma yaparken yeniden hakaret cümleleri sarf eden ünlü şarkıcının pişmanlık duymadığı belirlendi. Bunun üzerine Berkay'ın 26 bin 400 lira adli para cezasına çarptırılmasına hükmedildi.

Arabeskin kraliçesi Derya Bedavacı itiraf etti!

İLİŞKİLİ HABER

Arabeskin kraliçesi Derya Bedavacı itiraf etti!
Ahmet Hakan Melike Demirağ'a tepki gösterdi!

İLİŞKİLİ HABER

Ahmet Hakan Melike Demirağ'a tepki gösterdi!
Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurmuştu! Rekor kırdı!

İLİŞKİLİ HABER

Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurmuştu! Rekor kırdı!
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 1

handanok 2 yıl önce

beter ol terbiyesiz