İstanbul Kültür Üniversitesi Kariyer Kulübü tarafından düzenlenen 4. Kariyer Onursal Ödül Törenine katılan Kenan Doğulu, eşi Beren Saat hakkında "Benim ilham kaynağım eşim" dedi.

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, geçtiğimiz gün 4. Kariyer Onursal Ödülleri'nde "En İyi Erkek Sanatçı" seçildi. Sahnede konuşma yapan Doğulu "Arkadaşlar her şeyden önce şu savaşın bitmesini istiyoruz, çünkü başımızın üzerinde füzeler uçarken bir şey yapmamız imkansız ama yine de umudumuzu kaybetmememiz gerekiyor. Yarınlarımız güzel olsun istiyorum herkes gibi" şeklinde konuştu.

Kenan Doğulu ve Beren Saat

"BENİM İLHAM KAYNAĞIM BEREN"

Eşi Beren Saat'e övgüler yağdıran Doğulu sözlerinin devamında "Benim ona yazdığım 'Yosun' şarkısı vardı, ona da klip çekmeyi düşünüyoruz Kendisine de rica edeceğim bir kez daha oynasın diye. O istesin ben her zaman emrine amadeyim. Ben bu konularda konuşmayı sevmiyorum, genelde yazmayı seviyorum. Beren Hanım hakkında yakında yine yazacağım, şarkı haline getirdiğimde dinlersiniz. Çünkü benim ilham kaynağım Beren. Ben çok şanslıyım çünkü ilham kaynağım bir karım var." ifadelerini kullandı.

Kenan Doğulu ve eşi Beren Saat

Beren Saat'in 14 yıl sonra tekrar Kıvanç Tatlıtuğ ile bir araya geleceği proje hakkında sessizliğini bozan Doğulu, muhabirlerin "Kenan Bey 14 yıl sonra Beren Hanım, Kıvanç Tatlıtuğ ile rol alacak siz ne dersiniz?" sorusuna "Ben o işe asla karışmam. Beren'in yaptığı işlere karışmadım, o işini iyi bilir. Bana müzikle ilgili sorun" dedi.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat

İLİŞKİLİ HABER

Turabi Survivor All Star'a mı dahil oluyor? Paylaşımı kafa karıştırdı

İLİŞKİLİ HABER

Bowling Turnuvası'na AK Partili kadınlar damga vurdu!

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Ahmet Kural koronavirüse yakalandı!

İLİŞKİLİ HABER

Bella Hadid Ukraynalı ile Müslüman mültecilere uygulanan çifte standarda ateş püskürdü!

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 1

Ali 3 ay önce

Bu daha şarkı söylüyormu ya