Nadide Sultan’dan duygulandıran itiraf! "Çocukluk acıları yüzünden geçmişimi hatırlamıyorum"

Çıkardığı şarkılarla bir döneme damga vuran ünlü şarkıcı Nadide Sultan konuk olduğu programda özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sağlık sorununu ilk kez açıklayan şarkıcı Nadide Sultan, "Geçmişimi hatırlamıyorum" ifadeleriniz kullandı.

1990’lı yıllarda birçok isim müzik camiasına adımını atan Nadide Sultan uzun zamandır ekranlardan uzakta yaşamanı sürdürüyor. Sultan geçtiğimiz günlerde, Özlem Adakul’un Ekotürk’te yayınlanan 'Pembe Masa' programa konuk oldu. ünlü şarkıcı yaptığı açıklamalarla gündem oldu. 

nadide sultan sağlık sorunu

nadide sultan sağlık sorunu

SAĞLIK SORUNUNU AÇIKLADI

Geçmişine dair bir şey hatırlayamadığını itiraf eden ünlü şarkıcı, hafıza sorunu sebebiyle terapiste gittiğini söyledi. Nadide Sultan, yaşadığı çocukluk acıları nedeniyle geçmişini hatırlamakta zorlandığını anlattı.

nadide sultan

nadide sultan

"EŞİM BENİ 1.5 YIL BEKLETTİ"

2014'te nikâh masasına oturduğu yönetmen Hakan Yonat ile mutlu bir evlilik sürdüren, Kaan adında dört yaşında bir oğlu olan Nadide Sultan, eşinin başlarda evlenmek istemediğini itiraf etti:

Genelde erkekler evlilikten kaçar, bizde de öyle oldu. 1.5 sene nişanlı bekletti beni ama her şey zamanında güzelmiş. Çok mutluyuz.

Kendi konserinin başka bir sanatçıya aitmiş gibi gösterildiğini ifade eden ünlü şarkıcı, şunları söyledi: "Benim konserim başka bir sanatçının gibi gösterildi. Binlerce kişinin olduğu bir konserimde sahneye bir müzisyen arkadaşımı davet etmiştim ama o gidip konserimi kendi konseri gibi paylaşmıştı"

Didem Arslan Yılmaz hakkındaki suç duyurusuna takipsizlik kararı

İLİŞKİLİ HABER

Didem Arslan Yılmaz hakkındaki suç duyurusuna takipsizlik kararı
İzmir tarım işçisi kadınlar Bergen filmini başrol oyuncularıyla birlikte izledi!

İLİŞKİLİ HABER

İzmir tarım işçisi kadınlar Bergen filmini başrol oyuncularıyla birlikte izledi!
Süperstar Ajda Pekkan için kamp zamanı!

İLİŞKİLİ HABER

Süperstar Ajda Pekkan için kamp zamanı!

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0