İzmir tarım işçisi kadınlar Bergen filmini başrol oyuncularıyla birlikte izledi!

Arabeskin değerli isimlerinden Bergen'in hayatının beyaz perdeye aktarıldığı Bergen filminin İzmir'deki özel gösterimi tarım işçisi kadınlar için yapıldı. Filmin başrol oyuncularının katıldığı gösterime yoğun ilgi gösterildi.

"Acıların Kadını" olarak bilinen sanatçı Bergen'in hayatının anlatıldığı Bergen filmi, vizyona girdiği ilk günden beri gişede büyük başarı elde etti. Sinema severlerden tam not alan yapımın geçtiğimiz gün İzmir özel gösterimi gerçekleştirildi. 

Heyecanla beklenen gösterime filmin başrol oyuncularından Farah Zeynep Abdullah, Nergis Öztürk ve Ali Seçkiner Alıcı ile filmin senaristleri Yıldız Bayazıt, Sema Kaygusuz, yönetmenleri Caner Alper, Mehmet Binay ve yapımcısı Mine Şengöz katıldı.

Bir kısmı sinemaya ilk kez gelen kadın tarım işçilerinin oluşturduğu izleyiciler filmi başrol oyuncularıyla birlikte izledi. İzmir'in ilçeleri ve köylerinde yaşayan kadınlar tarafından kurulan tiyatro grubu da galaya kadına şiddet karşıtı mesajlarla katılarak filmin oyuncularıyla poz vermeyi ihmal etmedi.

Nadide Sultan’dan duygulandıran itiraf! "Çocukluk acıları yüzünden geçmişimi hatırlamıyorum"

İLİŞKİLİ HABER

Nadide Sultan’dan duygulandıran itiraf! "Çocukluk acıları yüzünden geçmişimi hatırlamıyorum"
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0