Şarkıcı eşi Sinan Akçıl ile boşanma aşamasında olan oyuncu Burcu Kıratlı önceki akşam Etiler'de bir çorbacıdan çıkarken görüntülendi. Kıratlı muhabirlere, "Çok hastayım, tiyatro oyunum vardı. Çıkışta da iyi gelsin diye çorba içmeye geldim” dedi.

Şarkıcı Sinan Akçıl ile 2021'de ikinci kez nikah masasına oturan Burcu Kıratlı, ünlü şarkıcıdan tekrar boşanma aşamasında olmasıyla gündeme gelmişti. Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncunun avukatı Nail Gönenli ile adının geçmesi, Kıratlı'yı çileden çıkardı. "Ben hâlâ evli bir kadınım" diyen oyuncu "Böyle bir şey asla yapmam" ifadeleriyle söylentilere son noktayı koydu.

Burcu Kıratlı

İLİŞKİLİ HABERSinan Akçıl ile boşanma aşamasında olan Burcu Kıratlı'dan samimi itiraf!

"SİNAN BEYLE TEKRAR BARIŞMA OLUR MU?"

Önceki akşam Etiler'de görüntülenen oyuncu Kıratlı muhabirlerden gelen, "Sinan Bey de baba olma isteğini askıya aldığını söylemişti, tekrardan da bir barışma olur mu?" sorusuna, "Benimle birlikte olamayacağına göre böyle bir şey, demesi gayet normal" şeklinde yanıt geldi.

Sinan Akçıl

"BABA OLMA HAYALLERİM VARDI" 

Şarkıcı Sinan Akçıl önceki günlerde verdiği bir konser sonrası basın mensuplarına, "Ben izleyicime, dinleyicime aşığım artık. Baba olma hayallerim vardı biliyorsunuz, onu da erteledim" ifadeleriyle konuşmuştu.

BİR YORUM YAPIN 0