Yasemin Özilhan ve eşi İzzet Özilhan, lüks otellerden bıkıp kendilerine son model bir karavan alarak gündeme oturmuştu. Doğa ile iç içe yaşamayı tercih eden çift, otellerde kalmaktan bıkıp tiny hose satın aldı.

Bir döneme "Doktorlar" dizisinde canlandırdığı "Ela" karakteriyle gündeme oturan Yasemin Özilhan, İzzet Özilhan ile hayatlarını birleştirdikten sonra oyunculuğa veda etmişti. 

yasemin özilhan ve eşi izzet özilhan

Türkiye'nin sayılı milyarderleri arasına giren Özilhan ailesinin varisi İzzet Özilhan ve eşi Yasemin Özilhan, sosyetik hayatın ünlü isimleri arasında yer almaktadır. Ünlü çift, sahip oldukları iki kızlarıyla birlikte, pandemiden etkilenip izole ama lüks yaşamı tercih etmişti. Otellerden bıkan ünlü çift, modaya ayak uydurup kendilerine karavandan sonra bir de tiny house satın aldı.

İLİŞKİLİ HABERSosyetenin gözde ismi Yasemin Özilhan doğayla iç içe

özilhan ailesi

DOĞA TATİLİ İÇİN SERVET HARCADI!

Daha önce de aldıkları lüks karavanla gündeme gelirken "Karavan yetmemiş mi?" yorumları geldi. 500 bin TL'ye satın aldıkları öğrenilen tiny house, tekerlekli minik bir ev modeli olarak geçiyor. Ünlü çift bu yaz da gözlerden uzakta tatilini geçirmeyi planlıyor.

yasemin özilhan

DOĞANIN ORTASINDA ÇOK EĞLENİYORUZ

Bu arada karavanla da gezmeyi çok sevdiğini belirten Özilhan "Karavanla seyahat, ailenle baş başa kalabildiğin imece bir keyif. İş bölümü ve takım oyunu terimlerinin birleştiği bir yer. Doğanın ortasında çok eğleniyoruz!" ifadelerini kullandı.

yasemin özilhan

İLİŞKİLİ HABER

Müge Anlı'da akıllara durgunluk veren olay! Mehmet Genç hiç görmediği bir kadına servet döktü

İLİŞKİLİ HABER

Baba olmaya gün sayan Kıvanç Tatlıtuğ'tan yeni paylaşım!

BİR YORUM YAPIN 3

MASK 4 ay önce

Eğlen in eğlen in bir gün sizinlede eğlenen çıkacaktır bakalım zenginliğiniz para edecekmi. Onca aç fakir garip gureba yetim varken lüks hjayat bakalım sizi kurtaracakmı

VATANDAŞ 4 ay önce

inayilerin canı sağ olsun

türk 4 ay önce

neresi servet. 500 bine kelepir almışlar aracı...