Yakın zaman içerisinde boşanacakları konuşulan Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'un tüp bebek tedavisi yaptırdıkları gündeme bomba gibi düştü.

Boşanacakları haberleriyle gündeme gelen Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'tan herkesi şşaırtan bir haber var. 2020 yılında oğlu Pars'ı lenfoma kanseri nedeniyle hayatını kaybeden Şallı tüp bebek tedavisi görmeye başladı. 

Yaşadığı zor günlerde kendisini bir an olsun yalnız bırakmayan Uğur Akkuş'la ailesini büyütmek için tekrar anne olmak isteyen Şallı, Maslak'ta bir özel hastanenin kapısını çalmıştı.

EBRU ŞALLI VE UĞUR AKKUŞ

Doktorlarla görüşen 45 yaşındaki eski manken, aldığı "Anne olmak için bir engeliniz yok" cevabıyla sevinmişti. Yaklaşık 1 haftadır karar verme aşamasında olan Şallı, önceki gün hastanenin yolunu tuttu. Tüp bebek tedavisine başlayan Şallı'ya ilk transfer yapıldı.

OĞLU PARS 2020'DE VEFAT ETMİŞTİ!

Ebru Şallı'nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars Tan, 2 yıl boyunca mücadele ettiği lenfomaya yenilerek 16 Nisan 2020'de hayatını kaybetti.  

Ebru Şallı, 2019 yılı mayıs ayında verdiği bir röportajda “Pars’ı halsizlik ve kemik ağrıları nedeniyle doktora götürdük. Yapılan tetkiklerin hemen ardından tedavi süreci başladı. Son bir yıldır ailece hastalıkla mücadele ediyoruz” demişti.

Ebru şallı ve pars

Pars Tan’ın cenazesi Kilyos Mezarlığı’na defnedildi. Koronavirüs salgını tedbirleri nedeniyle cenazeye sadece aile üyeleri katıldı. 9 yaşındaki Pars'ın "Ponçik sen hep benimlesin" yazılı mezar taşı kahretti.

İLİŞKİLİ HABER

Somer Şef'ten kadın üreticilere tam destek!

BİR YORUM YAPIN 0