Ünlü futbolcu Mesut Özil, futboldan kazandığı parayı yatırımlarla değerlendirmeye devam ederken, yeni yatırımında Amine Gülşe'ye büyük jest geldi! Ünlü futbolcu önce hayatını paylaştığı Amine Gülşe'ye şimdi de iş ortaklığı kurmayı planladığını açıkladı.

2019 yılında dünyaevine giren Amine Gülşe ve Mesut Özil çiftinin nikah şahitliği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılmıştı. Evliliklerinde Eda ismini koydukları kızlarıyla mutlu hayatlarına devam eden çift, kendi hallerine çekilen ve gözden uzakta yaşamayı tercih etti. Özil ailesi, yaptığı ticari işlerle gündeme geri geldi!

mesut özil

Ünlü futbolcu Mesut Özil, spor gündeminde adından bol bol bahsettirirken, magazin dünyasının da yakından ilgilendiği isim olmayı başardı. Yakın zamanlarda ekonomi sayfalarında da adı görünen Özil, yaptığı akıllıca yatırımlarla dikkatleri üzerine topluyor.

İLİŞKİLİ HABERMesut Özil, David Beckham'a komşu oluyor!

mesut özil ve ailesi

Ünlü futbolcu Mesut Özil, futboldan kazandığı parayı yatırımlarına harcıyor. Ticaretin bir çok alanında yatırımlarına devam eden Özil, şimdi de bir mimarlık ofisi açtı. Açtığı ofisin başına Amine Gülşe'yi bırakacağı öğrenildi.

İLİŞKİLİ HABER

Victoria Beckham ilk kaynanalığını yaptı! Beckham ailesinde soy adı krizi

İLİŞKİLİ HABER

Şevval Şahin'den büyük gaf! Ekler tatlısına eclair dedi

İLİŞKİLİ HABER

Amine Gülşe'den müjdeli haber! İkinci kez anne oluyor

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 0