2019 yılında Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Mesut Özil ile nikah masasına oturan tescilli güzel Amine Gülşe, daha önce "5 çocuk sözümüz var" demişti. Çiftin mutlu evliliklerinden Eda adında kızları oldu. Gülşe'nin ikinci bebeğe hamile olduğu öğrenildi. Peki Amine Gülşe kaç aylık hamile? Bebeğin cinsiyeti ne? İşte detaylar...

2019 yılında görkemli bir törenle nikah masasına oturan Mesut Özil ve Amine Gülşe çifti aktif olarak kullandıkları sosyal medyada yaptıkları paylaşımla gündem olmayı başarıyorlar. Tescilli güzel daha önce yaptığı bir açıklamadı, "5 çocuk sözümüz var" demişti. Daha önce 'İkisini de Sevdim', 'Asla Vazgeçmem', 'Medcezir' gibi yapımlarda rol alan güzel oyuncu Gülşe, şimdilerde ikinci çocuğuna hamile.

mesut özil amine gülşe

İLİŞKİLİ HABERÜnlü futbolcu Mesut Özil'den eşi Amine Gülşe'ye büyük jest!

"5 ÇOCUK SÖZÜMÜZ VAR"

Geçtiğimiz aylarda bir etkinlikte konuşan Amine Gülşe yeni projede yer almayacağını söylemiş, kızı Eda ile vakit geçireceğini belirtmişti. Konuşmasında kızına kardeş düşündüklerini de belirten Gülşe, "5 çocuk sözümüz var" diyerek kahkaha atmıştı.

"Kızımıza kardeş düşünüyoruz" diyen tescilli güzel ikinci bebek için yeşil ışık yakmıştı.

Ünlü çift ikinci çocuklarını kucaklarına almayı bekliyor

3 AYLIK HAMİLE

Özil çifti, ikinci çocuklarını kucaklarına almayı bekliyor. Anne adayı Gülşe'nin ikinci çocuğuna 3 aylık hamile olduğunu konuşuluyor. Sık sık sosyal medyada paylaşım yaparak gündeme gelen ünlü çift, şimdilerde ikinci çocuklarını kucaklarına almak için sabırsızlanıyor.

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü futbolcu Mesut Özil'den eşi Amine Gülşe'ye büyük jest!

İLİŞKİLİ HABER

Bulgaristan Cumhurbaşkanı'nın eşi Desislava Radeva'dan Emine Erdoğan'a anlamlı ziyaret!

BİR YORUM YAPIN 1

ÖFKELİ 3 ay önce

Sağlıkla, gönüllerine göre gelsin. Mesul ÖZİL ve eşi güzel insanlar.

Toplam 1 beğeni