Hazal Kaya'dan yeni projelerle ilgili müjdeli haber!

Başarılı oyuncu Hazal Kaya, geçtiğimiz günlerde Levent'te bir menajerlik şirketinden çıkarken yakalandı. Güzel oyuncu muhabirlerin sorularını yanıtladı. Yeni projelerinin olduğunu ve yakında güzel haberler vereceğini bildirdi.

Aşk-ı Memnu dizisinde Nihal karakteriyle tanıdığımız, sonrasında Adını Feriha Koydum dizisindeki başarılı performanslarıyla gündeme oturan Hazal Kaya, gerek sosyal medya paylaşımları, gerek yeni projeleriyle gündemden asla inmeyen izimler arasında yerini koruyor.

hazal kaya

hazal kaya

Başarılı oyuncu Hazal Kaya, geçtiğimiz günlerde Levent'te bir menajerlik şirketinden çıkarken kameralara takıldı. Güzel oyuncu sempatik duruşu ve samimi konuşmalarıyla muhabirlerin yönettiği soruları yanıtladı.

hazal kaya

hazal kaya

Hazal Kaya, muhabirler tarafından yöneltilen yeni proje dizi mi film mi olacağı konusunda "Şimdi bir şey söylemek doğru olmaz." şeklince açıkladı.

hazal kaya

hazal kaya

"HEYECANLA BEKLİYORUZ"

Dijital platformda yayınlanan Hazal Kaya'nın başrolünü üstlendiği  "Pera Palas'ta Gece Yarısı" sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Pera Palas Otel'inin de dünya üzerinde etki bıraktığını ve merak konusu olduğunu açıklayan Kaya, gelecek sezonla ilgili "Yeni sezon yakında başlayacak. Heyecanla bekliyoruz. Çok tatlı bir sezon olacak." diye ekledi.

hazal kaya

hazal kaya

"İKİNCİ ÇOCUK GÜZEL OLUR"

Muhabirlerin sorduğu soruları neşe ve samimiyetle cevaplayan Hazal Kaya, ikinci çocuk gelir mi sorusuna karşı "Bakalım, inşallah! Çok güzel olur!" ifadesini kullandı.

İsmail YK'dan bağlama şov! Sosyal medyayı salladı

İLİŞKİLİ HABER

İsmail YK'dan bağlama şov! Sosyal medyayı salladı

BİR YORUM YAPIN 0