Ümit Erdim takipçisinden gelen Oğuzhan Koç'lu mesajı görünce küplere bindi! Hemen ifşa etti

Oyunculuğa ara verip pilot eğitimi alan ve verdiği kilolarla gündem olan oyuncu Ümit Erdim kendisine gelen mesajı ifşa etti. Erdim, bir takipçisinin Oğuzhan Koç ile ilgili istekte bulunduğu mesajı görünce küplere bindi.

Hayat Bilgisi'nin Arif'i rolüyle büyük bir çıkış yakalayan ünlü oyuncu oyunculuk mesleğine ara vererek pilot oldu. Geçtiğimiz aylarda Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un pilotluğunu da yapan Ümit Erdim kendisine sosyal medyada hesabından gelen bir mesajı ifşa etti.

ümit erdim takipçisinin mesajını ifşa etti

ümit erdim takipçisinin mesajını ifşa etti

Oğuzhan Koç ile iletişime geçmeye çalışan takipçisi, Ümit Erdim'e gönderdiği mesajda ''Ümit selamlar, Oğuzhan Koç'a ulaşmak istiyoruz. Fabrika pikniğimizde kendisinden mini bir konser talebimiz olacak. Yardımcı olabilir misin?'' ifadelerini kullandı.

ümit erdim ve oğuzhan koç

ümit erdim ve oğuzhan koç

Takipçisi, Ümit Erdim'e mesajın devamında ise "İstersen sen de katılabilirsin. Beleş barbekü partimizden yararlanırsın" dedi.

Kendisine gelen mesaj karşısında sinirlenen Ümit Erdim, mesaja tepki göstererek “Bizi bu kalitesizlik, bu üslupsuzluk bitirecek. Samimiyet kavramını gerçekten yanlış anlıyoruz” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0