Kraliyet Ailesi'nden ayrılmaları ile olay olan Prens Harry ve Meghan Markle çifti Netlix'in son aldığı kararla yıkım yaşadı. Dijital yayın platformu Netflix, Sussex Düşesi Meghan Markle'ın animasyon projesini iptal etti.

2020 yılında eşi Prens Harry ile birlikte İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrıldığını açıklayan ve ABD’ye yerleşen Markle, hayatlarına farklı projelerle devam edeceklerini duyurmuştu. Bu projelerden bir kısmı Netflix ve Spotify'la imzaladıkları milyon dolarlık anlaşmaları içeriyordu. Ama Meghan Markle'ı üzecek haber Netflix'ten geldi.

meghan markle netflix dizisi iptal edildi

NETFLIX MEGHAN MARKLE'IN ANİMASYON DİZİSİNİ İPTAL ETTİ

Deadline'da yer alan habere göre, Netflix, abone sayısındaki düşüşün yol açtığı kesinti dalgasının bir parçası olarak Meghan Markle'ın yaratıcısı olduğu Pearl adlı animasyon dizi projesini iptal etti.

Dizinin iptaline rağmen, çeşitli kaynaklar Netflix ve Archewell Productions'ın işbirliği konusunda iyimser. Yakın zamanda çiftin katılımıyla gerçekleşen Invictus Games'in konu edildiği "Heart of Invictus" adlı belgesel dizisinin herhangi bir iptal yaşanmadan Netflix'te yayınlanması bekleniyor.

İLİŞKİLİ HABER

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in sır gibi saklanan düğününden yeni kareler ortaya çıktı!

İLİŞKİLİ HABER

CZN Burak yine gönüllere dokundu! Bayramda Suriyeli çocukları sevindirdi

İLİŞKİLİ HABER

Amber Heard kendini ele verdi! Tüm ekibini işten çıkardı

İLİŞKİLİ HABER

CHP'nin komedyenine senaryo şoku! Bu sefer nasıl kıvıracak?Recep İvedik 6 senaryosu çalıntı mı?

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 0