'En Son Babalar Duyar' dizisindeki 'Hasan' karakteri ile akıllarda kalan oyuncu Erdem Baş, ülkeyi terk ederek ABD'ye yerleşeceğini duyurdu. Baş'ın "Türkiye bir oyuncu kaybetti, ABD bir oyuncu kazandı" ifadeleri büyük tepki çekti.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Oyuncu Erdem Baş, sosyal medyada tepki çeken bir davranışa imza attı. Baş, Türkiye'yi terk ettiğini ve bundan sonra Amerika'da yaşayacağını duyurdu. Havalimanında çektiği videoyu takipçileriyle paylaşan Erdem Baş, "Türkiye bir oyuncu kaybetti, ABD bir oyuncu kazandı" dedi. Baş'ın bu sözleri üzerine tepkiler çığ gibi yükseldi.

ABD'ye şimdilik tek başına yerleşen Erdem Baş, eşi ve çocuğunu daha sonra yanına aldıracağını açıkladı. 2016 yılında Selvet Su Deniz ile dünyaevine giren Erdem Baş, kızı Vera'yı geçtiğimiz ay kucağına almıştı. 44 yaşında baba olan ünlü oyuncu, mutluluğunu, "Bana babalığı nasip eden Allah’a şükürler olsun" sözleriyle dile getirmişti.

"AÇ KALINCA DÖNERSİN"

ABD'ye uçmasına 2 saat kala sosyal medya hesabından havalimanındaki anlarını paylaşan Baş'ın pişkin halleri dikkat çekti. Şımarık bir konuşma biçimi ve çok büyük bir lütuf sahibi olmuş gibi davranan oyuncu sosyal medyada büyük tepki çekti. Baş'ın Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlara, "Beni kurtarın diye yalvarma sonra", "Aç kalınca dönersin", "Bu sözleriniz çok kırıcı" şeklinde tepki yorumları yapıldı.

Gösterilen tepkinin ardından Twitter hesabından açıklama yapan Baş, resmen 'U dönüşü' yaptı. Ünlü oyuncu paylaşımında şu ifadeleri kullanarak şaka yaptığını ileri sürdü:

İLİŞKİLİ HABER

Arzum Onan annesinin fotoğrafını paylaştı! En az kendisi kadar güzel...

İLİŞKİLİ HABER

Türkan Şoray'ın 'Anneler Günü' paylaşımında gerçek ortaya çıktı! Meğer bir kardeşi daha varmış

İLİŞKİLİ HABER

Gökçe Bahadır Kulüp dizisi hakkında açıklama yaptı!

BİR YORUM YAPIN 89

Busezon 3 ay önce

Bu oyuncumuydu ya.... Allah Allah Ben bun davar çobanı zannetmiştim

Mert haksever 3 ay önce

Espiri yaptım dedi ama yanlış açıklama ayrıca abd'de de tiyatroda ağaç rolü oynatmazlar, orada öyle çok yetenek var ki dünyanın dört bir yanindan gelen!

B.y 3 ay önce

Aman aman çok üzülmüştüm bunları sanatçı kategorisine koymak bile sanatçılara yazık. ABD de sana tuvalet temizleme rolu bile vermezler inan

Kerimoğlu 3 ay önce

Rahmetli anacığım derdi: "gidişiniz olsun da dönüşünüz olmasın"diye.

Toplam 5 beğeni

Türkiye sevdası 3 ay önce

Bir daha gelmemen dileğiyle

Toplam 4 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun