Son günlerde saplantılı hayranıyla başı dertte olan Ezgi Mola, hayranlarını üzecek bir haber verdi. Geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülenen Mola, kötü haberin ardından bir de müjde verdi.

Masumlar Apartmanı dizisinde oynadığı Safiye karakteriyle son zamanların en ikonik dizi karakterleri arasında yer alan Ezgi Mola; dizide Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Aslıhan Gürbüz ile birlikte yer alıyor.

İLİŞKİLİ HABEREzgi Mola'nın takıntılı hayranı başına bela oldu! Tehditler hakaretler...

Bir süredir konuşulan 'Masumlar Apartmanı final yapıyor' haberleri dizinin hayranlarının canını sıksa da, her geçen gün finale biraz daha yaklaşılıyor. Ezgi Mola da bu konu hakkında merak edilenleri anlattı.

masumlar apartmanı

Gülseren Budayıcıoğlu'nun 'Madalyonun içi' adlı kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisi, büyük bir kitlenin ilgisini çekmeyi başararak Türk televizyon tarihinin unutulmaz dizileri arasında şimdiden yer aldı. 

masumlar apartmanı

BİR İYİ BİR KÖTÜ HABER

Önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen Ezgi Mola, "Dizi 10 gün sonra final yapacak, dizimiz Erşan Kuneri de 13 Mayıs'ta seyircilerle buluşacak" açıklamalarıyla bir iyi bir de kötü haberi paylaştı.

masumlar apartmanı

Her Salı saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan dizi, 2. sezonunda istenilen reytinglere ulaşamayan dizi 24 Mayıs yayınlanacak son bölümüyle ekranlara veda edecek.

İLİŞKİLİ HABER

Safiye Soyman Fransız askısı iddialarını inkar etti! Ameliyat görüntüleri ortaya çıktı

İLİŞKİLİ HABER

Ezgi Mola'nın takıntılı hayranı başına bela oldu! Tehditler hakaretler...

İLİŞKİLİ HABER

TRT Müzik yepyeni programlarını izleyiciyle buluşturacak!

BİR YORUM YAPIN 0