"Saçını yolarım Safiye abla" diyen İrem Derici'ye Safiye Soyman'dan sert yanıt!

Ünlü şarkıcı Safiye Soyman'ın "Erkekler çaktırmadan çapkınlık yapabilir" açıklamaları üzerine adeta küplere binen İrem Derici "Vallahi Safiye Abla'nın saçını yolasım geldi" şeklinde tepki göstermişti. Safiye Soyman, kendisi için saçını başını yolasım geldi" diyen İrem Derici'yi yerden yere vurdu.

Ünlü şarkıcı Safiye Soyman'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı 'çapkınlık' açıklamalarıyla gündem olmuş ve İrem Derici de Soyman'ın sözleri üzerine "Vallahi Safiye Abla'nın saçını yolasım geldi. Ne gereksiz açıklamalar bunlar!" şeklinde konuşmuştu. İkili arasında gerilime neden konunun ardından Safiye Soyman, İrem Derici'ye ateş püskürdü.

İrem Derici

İrem Derici

Öfkeden deliye dönen Soyman "Hovardalığın adabı vardır. En hovarda adam, evine kafasını öne eğerek girer. İrem'in böyle talihsizce konuşmasına şaşırdım. Bir ablası olarak bana böyle bir şey söylemesi çok yanlış. Ayıp, İrem’den bunu beklemiyordum. Gerçekten çok severim onu. Ben onun şahsına hiçbir şey söylemedim, neden böyle yaptı? Beni hiç ilgilendirmez onun özel hayatı. Tutup da bana ‘saçını yolasım geldi’ diyor. Ben ne dedim ki ona?" şeklinde konuştu.

Safiye Soyman

Safiye Soyman

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Seda Sayan'a konser verdiği sahnede çeyiz sandığı hediye edildi

DAHA ÖNCE NE OLDU?

İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna, geçtiğimiz günlerde yaptığı "Çapkınlıkta erkeklerin suçu yok bence. Kadından bir hareket gelmezse erkeğin yapacağı hiçbir şey olmaz" açıklamalarıyla sosyal medyada gündem olmuştu. Tuna'nın tartışma konusu haline gelen açıklamalarına sessiz kalmayan Safiye Soyman ise "Derya doğru söylemiş. Her şey tabii ki kadınlarda bitiyor. Haberim yoksa çapkınlık yapabilir. Bana hissettirmesin" ifadelerini kullandı.

Safiye Soyman

Safiye Soyman

Safiye Soyman'ın 'çapkınlık' üzerine sarf ettiği sözler sosyal medyada büyük bir tartışmanın fitilini ateşlerken İrem Derici, ünlü şarkıcıyı yerden yere vurdu. Daha önce ihanetle karşı karşıya kalan İrem Derici, "Vallahi Safiye Abla'nın saçını yolasım geldi. Ne gereksiz açıklamalar bunlar! Ne demek erkek yapsın, kadın yapmasın. Kendinize gelin. Bu kalp oyuncak değil, ben bu tarz olayları affetmiyorum" şeklinde konuştu. Sosyal medyayı ikiye bölen konuda İrem Derici'ye destek mesajları yağdı.

İrem Derici

İrem Derici

5 profesör gezen Demet Akalın hastalığını ilk kez açıkladı! Meğer eşofman giymesinin nedeni...

İLİŞKİLİ HABER

5 profesör gezen Demet Akalın hastalığını ilk kez açıkladı! Meğer eşofman giymesinin nedeni...
Mustafa Sandal Melis Sütşurup için yıllardır aşamadığı korkusunu yendi!

İLİŞKİLİ HABER

Mustafa Sandal Melis Sütşurup için yıllardır aşamadığı korkusunu yendi!

BİR YORUM YAPIN 0