Ünlü model ve sunucu Çağla Şıkel uzun bir aradan sonra ilk kez oğullarıyla objektif karşısına geçti. Türkiye'nin bir online eğitim teknolojileri platformunun dijital marka yüzü oldu. İşte tüm detaylar...

Emre Altuğ ile 2008 yılında dünyaevine girip 20015 yılında boşanan Çağla Şıkel, ilk kez oğullarıyla kamera karşısına geçti. Daha önce Alişan ile rol aldığı Cennet Mahallesi'ndeki karakteri ile çok ses getiren Şıkel, şimdilerde Fox TV'de Çağla İle Yeni Bir Gün programında sunuculuk yapıyor.

Çağla Şıkel

İLİŞKİLİ HABERÇağla Şıkel eski eşi Emre Altuğ'u paylaşmıştı! Emre Altuğ'dan çarpıcı itiraf

"BENİ ÇOK DUYGULANDIRDI VE GURURLANDIRDI"

Son olarak Şıkel, Altuğ ile evliliğinden olan oğulları Kuzey ve Uzay'la kamera karşısına geçerek marka yüzü olduğu online bir eğitim platformu için poz verdi. Çekim arasında eğlenceli anlar yaşadığını belirten Şıkel, "Kuzey ve Uzay'ın uzun zaman sonra ilk defa kamera karşısına geçmeleri ve tüm çekim süresince onların oyunculuklarını izlemek beni çok duygulandırdı ve gururlandırdı" ifadelerini kullandı.

Çağla Şıkel, Emre Altuğ ve oğulları Uzay ile Kuzey

Öte yandan marka yüzü olduğu platformunda kampanyası hakkında da konuşan Şıkel, şunları kaydetti:

Çağla Şıkel ve oğlu

"Kampanya sürecimizin kurgu aşamasından çekimlere kadar olan süreçte çocukların koşarak derse gittiklerini görmek çok keyifliydi. Hep birlikte GoStudent'ın birebir, öğrenci odaklı, online ve interaktif ders deneyimlerimizi en eğlenceli şekilde anlattığımızı düşünüyorum."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Seda Sayan ve Çağlar Ökten'den romantik dakikalar! Ekranda...

İLİŞKİLİ HABER

Merakla beklenen dizi "Balkan Ninnisi"nin yayın tarihi belli oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Seda Sayan oğlunu unuttu! 25 yaş küçük eşi Çağlar Ökten ile romantik dakikalar

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Burca Kara'nın mutlu günü! Büyük oğlu mezun oldu

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 0