Can Yaman'a Disney+ Türkiye lansmanında büyük tepki! Resmen kameraları indirdiler

Yurt dışında yaptığı projelerle adeta izdihama neden olan ünlü oyuncu Can Yaman, dünyaca ünlü yayın platformu Disney+'ın lansman gecesinde unutulmayacak anlara sahne oldu.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ünlü oyuncu Can Yaman, yayın platformu Disney+'ın Türkiye lansman gecesine katıldı. Etkinlik alanına geçerken basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktığı iddia edilen Can Yaman, gazetecilerin tepkisini çekti. Basın mensupları, kendilerini yok sayan Yaman'ı, "İndirin abi, adam İtalya'nın yıldızı, Türk basınına ihtiyacı mı var?" sözleriyle eleştirdi.

Sosyal medyada yayılan görüntülerden sonra tepki çeken Can Yaman, çok sayıda 'Ego Yaman' , 'Adam artık dünya yıldızı! Türk basınıyla muhatap olmaz ama Türkiye'de dizi çeker...' şeklinde pek çok eleştirel yorum aldı.

Diriliş Ertuğrul'un Halime Sultan'ı Esra Bilgiç yeni projesi ortaya çıktı!

İLİŞKİLİ HABER

Diriliş Ertuğrul'un Halime Sultan'ı Esra Bilgiç yeni projesi ortaya çıktı!

ETİKETLER

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0