"Karayip Korsanları" serisinin yıldız oyuncusu Johnny Depp ve eski eşi Amber Heard arasındaki 50 milyon dolar değerindeki iftira davası tüm dünyada soluksuz bir şekilde takip edildi. Davayı kazanarak zorlu günleri geride bırakan Depp'in ruhunu dinlendirmek için Türkiye'ye geleceği iddia ediliyor.

Dünyaca ünlü aktör Johnny Depp ve kendisi gibi oyuncu olan eski eşi Amber Heard arasındaki iftira davası tüm dünyada büyük bir yankı uyandırdı. Birçok kirli çamaşırın ortaya döküldüğü dava sürecinde milyonlarca hayran Depp'e olan desteğini gözler önüne serdi.

İLİŞKİLİ HABERJohnny Depp'in açtığı davayı kaybeden Amber Heard'den geri adım: Onu hala seviyorum

Johnny Depp ve Amber Heard

Geçtiğimiz günlerde sonuçlanan davayla beraber Johnny Depp'in haklılığı ortaya çıktı ve mahkeme Heard'ün Depp'e 15 milyon dolar tazminat ödemesini hükmetti. Dünya basınının merakla takip ettiği olayda her hareketi kameralara yansıyan Depp, kafa dinlemek için uzaklaşmaya karar verdi.

Johnny Depp

İddialara göre; Hollywood yıldızı tatil için yakın zamanda Türkiye'ye gelecek. Eski eşi Kate Moss'un her yaz Bodrum'a gelerek detoks yapmasını örnek alan Depp, ruhunu dinlendirmek ve fazla kilolarından kurtulmak için Bodrum Türkbükü'ne gelmeyi planlıyor.

Johnny Depp ve Kate Moss

Yine ortaya çıkan iddialara göre; davaya canlı bağlanarak Depp'in suçsuzluğunu savunan Kate Moss bu tavsiyeyi ünlü aktöre vermiş. 

Kate Moss Johnny Depp ve Amber Heard davasında tanık oldu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Chris Rock'a attığı tokattan sonra Will Smith 'Efsane' ile geri dönüyor!

İLİŞKİLİ HABER

Kasaba Doktoru'nun sezon final tarihi değişti!

İLİŞKİLİ HABER

Gönül Dağı dizisinden ayrılan Gülsim Ali'nin saati dudak uçuklattı!

İLİŞKİLİ HABER

Fenomen Duygu Özaslan pahalı ayakkabısıyla düğün yemeğine damga vurdu!

İLİŞKİLİ HABER

Şinanari parçasıyla hafızalara kazınan Pınar Dilşeker eski başkanla gizlice nişanlandı!

BİR YORUM YAPIN 0