Fahriye Evcen karnı burnunda pozla ekrana sığmadı! Ünlü oyuncunun son hali gündem oldu

Geçtiğimiz aylarda Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden müjdeli haber gelmişti. Fahriye Evcen'in ikinci çocuğuna hamile olduğunu açıklamıştı. Şimdilerde yaklaşık 7 aylık hamile olan güzel oyuncu, son halini paylaştı. Erkek bebek bekleyen ünlü ismin karnı büyüdüğü ve ekrana sığmadığı dikkatlerden kaçmadı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

2017 yılında nikah masasına Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden müjdeli haber geldi. Karan'ı kucaklarına almaları ile ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşayan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit yeni bebek heyecanı yaşıyor. Erkek çocuğuna hamile olan Fahriye Evcen'in karnı belirginleşti ve 7 aylık oldu. 

Burak Özçivit ilk defa eşi Fahriye EvcenİLİŞKİLİ HABERBurak Özçivit ilk defa eşi Fahriye Evcen'siz görüntülendi! İkiz bebek bekleyen Fahriye Evcen...

KARNI BURNUNDA POZ!

Son günlerde sık sık paylaşım yapan Fahriye Evcen paylaşımlarına yenisini ekledi. Instagram hesabından yaptığı paylaşımda karnının çok belirginleştiği ve ekrana sığmadığı dikkat çekti. İşte o paylaşım;

Erkek bebek bekleyen Fahriye Evcen karnı burnunda pozları sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Eşi Burak Özçivit'ten yorum gecikmedi. Özçivit, eşi Evcen'in siyah tulumlu paylaşımına kalp emojisiyle yanıt verdi.

fahriye evcen karnı burnunda poz

fahriye evcen karnı burnunda poz

Bebeklerine kavuşacağı günü iple çeken ünlü oyuncu belirginleşen karnıyla paylaşımı birçok sosyal medya kullanıcı tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

fahriye evcen hamile

fahriye evcen hamile

YENİ ALDIKLARI EVİ GEZİP İÇ MEKAN DEKORASYONUNU KONUŞTULAR!

Ünlü oyuncu Bodrum'da eşi Burak Özçivit çifti Bodrum'da aldıkları yeni evlerini gezerken kuzenleriyle çekilmiş olduğu fotoğraflarını paylaştı. Ünlü çift, Bodrum'da satın aldıkları evin iç mekan dekorasyonu için görüşme yaptı. Oğulları Karan'ı da yanlarında getirdi.

Fahriye evcen ve Burak Özçivit Bodrumda ev aldı

Fahriye evcen ve Burak Özçivit Bodrumda ev aldı

Kuzenleriyle de keyifli vakit geçiren çiftten peş peşe keyifli kareler geldi.

MEYVE AŞERDİ

Erkek bebek bekleyen Fahriye Evcen gece yarısı aşerdiği anları Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Bir kız bir erkek bebek bekleyen Evcen gece saat 03.26'da canı incir ve kızılcık çekti. Güzel oyuncu o anları şaşkınlık emojisiyle paylaştı. İşte o paylaşım;

erkek bebek bekleyen Fahriye Evcen meyve aşerdi

erkek bebek bekleyen Fahriye Evcen meyve aşerdi

BEBEKLERİNİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU!

Ortaya atılan bebek müjdesinden sonra bir sevindiren haber daha geldi. İddiaya göre ünlü çiftin erkek çocukları olacağı belirtilirdi.

2,5 aylık hamile olan Fahriye Evcen, Bodrum tatilinden yeni fotoğraflarını Instagram hesabından yayınladı.

fahriye evcen

fahriye evcen

36 yaşındaki güzel oyuncu yanına gelen hayranlarıyla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. İkinci bebeğine hamile olan Evcen'in büyüyen karnı ise dikkatlerden kaçmadı.

Murat Cemcir'in oyunculuğa başlama sebebi şaşırttı: İstanbul'a onun için geldim!

İLİŞKİLİ HABER

Murat Cemcir'in oyunculuğa başlama sebebi şaşırttı: İstanbul'a onun için geldim!
Ece Uslu açıklama yaptı! 'Yıpranmışlık var'

İLİŞKİLİ HABER

Ece Uslu açıklama yaptı! 'Yıpranmışlık var'
Selen Görgüzel'den bilime katkı: "Ayı kanı denemeleri" için aday!

İLİŞKİLİ HABER

Selen Görgüzel'den bilime katkı: "Ayı kanı denemeleri" için aday!

BİR YORUM YAPIN 31

Revah 2 hafta önce

Hamilelikte de edep haya gerek.Eskisen belli olmasın diye ninelerimiz bol elbise giyerdi.Hic utanma kalmamış bazı kadınlarda.

Dnym 2 hafta önce

Erkekler çok deyilde, bayanlar böyle hayatlara çok özeniyo, hatta kendilerini yiyip bitiriyorlar, bu sefer kocalarının ömrünü yemeye başlıyorlar, Al sana boşanma, Bu hayatta herkez zengin olamaz, zengin Bi erkeksen zengin kızla evlen, zengin Bi kızsanda zengin Bi erkekle evlenki sonraki hayatında zorluk çekmeyin, Baba evinde görmediğiniz hayatı koca evinde, el evinde aramayın bayanlar

Turgt 1 ay önce

Doğurda, sende kurtul, millette

Toplam 5 beğeni

vatandaş rıza.. 1 ay önce

evli bir kadın fotoğraflarını paylaşıyor kocasıda alkış yapıyor bunlar medeniyse ben yobazım çünkü ben niçin yaratıldığımı çok şükür iyi biliyorum dünya bu utanmazların ahiret benim olsun

Toplam 18 beğeni

Revah 1 ay önce

İnsaAllah bazilaru gibi edepsizce göbeğini açıp pozlar vermez Hamileliğin de bir namusu var.Her zaman dikkatli davranan bir çift şimdilik.Zaten çok güzel şöhrete ihtiyaçları yok ki ..

Toplam 5 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun