13 yıl aradan sonra Kadınlar Matinesi konsepti ile Kuruçeşme Açıkhava'da konser veren ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, yakın dostu Hülya Avşar hakkında yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırttı. Hülya Avşar'ın kendisini sürekli aradığını söyleyen Tatlıses, "Aramasana bıktım diyorum" dedi.

Eski eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlıses ile arasında soğuk rüzgarlar esen şarkıcı İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Tüm bu olayların gölgesinde Tatlıses, son olarak Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında 'Kadınlar Matinesi'nde sahneye çıktı.

İbrahim Tatlıses

Tatlıses'in hayranları konser başlamadan kapıda uzun kuyruklar oluştururken, ünlü sanatçı sevenlerine adeta müzik şöleni yaşattı. "Bir Kulunu Çok Sevdim", "Haydi Söyle" ve "Bebeğim" gibi unutulmaz şarkılarını seslendiren ünlü sanatçının konserine "Hülya" şarkısı damga vurdu.

İbrahim Tatlıses Kadınlar Matinesi

"HÜLYA BENİ HAFTADA BEŞ GÜN ARIYOR"

Sevenleriyle "Hülya" şarkısını seslendiren Tatlıses, şarkının bitiminde "Hülya beni haftada beş gün arıyor. Aramasana bıktım diyorum. 'Dostum değil misin ararım' diyor... Hülya böyledir, Hülya candır, Hülya tektir, Hülya yardır, Hülya değerdir" sözleriyle yakın arkadaşına övgüler yağdırdı.

İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu vefat etti...

İLİŞKİLİ HABER

İlber Ortaylı'nın hiç bilinmeyen askerlik anıları! "Ben nereye geldim"

İLİŞKİLİ HABER

Milyardan medya patronu Rupert Murdoch herkesi şoke etti! Dördüncü eşinden de boşanıyor

BİR YORUM YAPIN 0