'Doktorlar' dizisinin meşhur Ela’sı Yasemin Özilhan eşi İzzet Özilhan’ı takipten çıkarınca sosyal medya paylaşım sayfalarında boşanıyorlar mı iddiası ortaya atıldı. Özilhan çiftinden konuya dair henüz bir açıklama gelmedi.

2011 yılında nikah masasına oturan Yasemin Özilhan ve İzzet Özilhan'dan magazin kulislerine bomba gibi düşen bir haber gündeme geldi. aha önce boşanmanın eşiğinden dönen Yasemin Özilhan ve İzzet Özilhan çifti yeni büyük bir kriz yaşandığı iddia edildi. 

İzzet Özilhan'ın Instagram hesabını kapatması, Yasemin Özilhan'ın eşiyle olan bazı fotoğrafları Instagram profilinden silmesi boşanma dedikoduları çıkarttı.

Yasemin Özilhan ve İzzet Özilhan

Neredeyse yaz başından beri Bodrum Kaplankaya'daki lüks evinde tatilde olan Yasemin Özilhan, uzun zamandır ya kız arkadaşlarıyla ya da hep tek başına paylaşımlar yaptı.

İddiaların ardından gözlerin çevrildiği 37 yaşındaki eski oyuncu ise sessiz kalkmayı tercih etti. İkili uzun bir süreden bu yana ayrı evlerde yaşıyor.

Yasemin Özilhan

Yasemin Özilhan, evlendikten sonra oyunculuğa ara vermiş, bir üç yıl önce de sahibi olduğu mağazasında görüntülendiğinde açık bir şekilde artık kariyerini farklı bir alanda sürdüreceğini, hedefinin 50 mağazaya ulaşmak olduğunu ve oyunculuğun artık onun için tamamen bittiğini dile getirmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Şarkıcılara kaçak baskını!

İLİŞKİLİ HABER

Yağmur Ün ile Doğaç Ergezen evlendi!

BİR YORUM YAPIN 0