Murat Dalkılıç sinir küpüne döndü! Eski eşi Merve Boluğur hakkında sessizliğini bozdu

2015 yılında ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, oyuncu Merve Boluğur'la dünyaevine girmişti. 2017 de boşanan çift, ayrı ayrı olarak hayatlarına devam etmiş ama Boluğur'un davranışlarında değişiklikler gözden kaçmamıştı. Boluğur hakkında ortaya çıkan dedikodulara dayanamayan Dalkılıç, eski eşi hakkında ilk kez konuştu!

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, 2015'te nikah masasına oturduğu ve 2017 yılında yollarını ayırdığı oyuncu Merve Boluğur hakkında ilk kez konuştu. Son dönemlerde paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Merve Boluğur, takipçileri tarafından "Murat Dalkılıç'tan sonra toparlayamadı" yorumlarına maruz kalıyordu. Ünlü şarkıcı Dalkılıç, konuşulan bu mevzuya ateş püskürdü.

murat dalkılıç

murat dalkılıç

RESMEN ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

Merve Boluğur kariyerinde Dalkılıç'la birlikte güzel ilerlerken, Dalkılıç'tan sonra hal ve davranışlarında gözle görülür değişimler fark edildi. Konu üzerine kariyer hayatında da bir tutunma yaşayamayan Boluğur, sosyal medya üzerinden yürümeye devam etti. Yakın zamanlarda iyice arta Dalkılıç'la ayrılığı sonrası delirdiğini ifade eden yorumlar artınca, Dalkılıç yorum atanlara ateş püskürdü.

murat dalkılıç ve merve boluğur

murat dalkılıç ve merve boluğur

"HİÇ Mİ DÜŞÜNMÜYORSUNUZ?"

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Dalkılıç "Bir süredir tüm medya mecralarında eski eşim Merve'nin özgürce, canı nasıl istiyorsa öyle yaşadığı halini toplumla paylaşıyor olmasına hangi hakla "Bu kız delirdi" etiketiyle her gün her saat durmaksızın, her şeyin görünür olduğu mecralarla paylaşırsınız! Muhatabı bunları her gün görüyor hiç mi düşünmüyorsunuz?" açıklamasında bulundu.

murat dalkılıç ve merve boluğur

murat dalkılıç ve merve boluğur

"TEHLİKELİSİNİZ"

Devamında Dalkılıç "Asıl sizin bu atıflarınız ile herhangi bir insanın ne kadar üzülerek o hale dönüşebileceğinin farkında değil misiniz? Ne kadar tehlikeli olduğunuzun bir an önce farkına varıp, bu işe bir an evvel son vermenizi tüm kalbimle diliyorum!" ifadelerini kullandı.

murat dalkılıç ve merve boluğur

murat dalkılıç ve merve boluğur

"BIRAKIN HAYATIMIZI YAŞAYALIM"

Dalkılıç "Bu atıflarınızın benimle olan ilişkisine gelince; ne sular akmış üstünden ki hakikaten şaka yapıyorsunuz diye düşünüyordum ilk zamanlar ama her gün ciddi ciddi yüzlerce nefret dolu mesajlar geldiği için bir açıklama gereği duydum...Hiçbir zaman ne yaparsanız yapın kendimi haklı çıkarmaya çalışmayacağım... Merve ne olursa olsun ailemin soyadını taşıdı. Bizim ayrılma nedenimizi canı isterse bir gün Merve açıklar... Şimdi yüksek müsaadenizle bırakın kendi hayatımızı istediğimiz gibi yaşayalım..." sözlerini sarf etti.

 merve boluğur

merve boluğur

"ELİMİN TERSİYLE ETTİM"

Konuya ilişkin Merve Boluğur'da "Bugüne kadar kendimi var ettim. El alem ne der diye de yaşamadım. Siz benimle özgür ruhumu konuşacağınıza başka dedikodu malzemesi bulup kendinizi yaşayın. Çünkü 17 yaşımdan beri kimseye yaslanmadım, sevgi ilişkileri yaşayan kadın oldum. Bana yapılan algı operasyonuna ilk defa cevap veriyorum. Çok istesem girip bir diziye başrol oynarım, bunun derdi size mi düştü? Elimin tersiyle kaç kere de ittim ayrıca...Affedersin herkes kendi psikolojisinde boğulsun, el alemin ünlü olmaya çalışanları ayrı konuşur... Beni kıskanan herkes konuştu çünkü üzerimden senelerdir." ifadeleriyle yanıt verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber'in halay paylaşımları sosyal medyayı salladı!

Minik dostunu koruyan kedinin videosu viral oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Minik dostunu koruyan kedinin videosu viral oldu!

BİR YORUM YAPIN 0