Murat Boz gönülleri fethetti! Öğrencilere 500 bin TL'lik...

Ünlü şarkıcı Murat Boz yaptığı yardımlara bir yenisini daha ekledi. Son olarak oynadığı Zeytin Dalı dizisiyle büyük bir başarı yakalayan şarkıcı bir reklam gelirini Türk Eğitim Vakfı'na bağışladı. 500 bin TL'lik bağış yapan Boz bu hareketiyle yine takdir topladı.

Son günlerde dijital dizi Zeytin Ağacı ile çok konuşulan Murat Boz son davranışıyla milyonların gönlünü kazandı. Her zaman öğrencilere olan desteğiyle bilinen ünlü şarkıcı yaptığı 500 bin TL'lik bağışla gönülleri fethetti.

murat boz

murat boz

HAREKETİYLE ALKIŞ TOPLADI!

Öğretmen bir annenin çocuğu olan Murat Boz, reklam yüzü olduğu marka için parfüm koleksiyonu çıkarmıştı. Boz, buradan elde edilen gelirin tamamını Türk Eğitim Vakfı'na bağışladı. Ünlü isim, daha öncede konser gelirinin tamamını TEV'e bağışlamıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Kulağı deldirilen bebeğin tepkisi yürekleri parçaladı!

Beckham ailesinde soğuk savaş dönemi: Victoria Beckham ve Nicola Peltz kavgası

İLİŞKİLİ HABER

Beckham ailesinde soğuk savaş dönemi: Victoria Beckham ve Nicola Peltz kavgası
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 3

Halil 1 yıl önce

CHP'ye de yardım etmişti...

anti 1 yıl önce

takdirlik neyi var bu davranışın? sanki Kur an Kursuna bağışladı. zihniyeti belli olan karşı mahallenin insanı .fazla büyütmeyin

Yasemin Arıcı 1 yıl önce

500 bin tl bir tatil parası bile değil ki.. Ayrıca İstanbul'da ev bile almıyor..