Zuhal Topal eşi Korhan Saygıner'in doğum gününü kutladı! Acun Ilıcalı baş köşede

Şimdilerde yemek programı sunuculuğu yapan Zuhal Topal eşi Korhan Saygıner'in doğum günü için bir organizasyon düzenledi. Dual Medya Prodüksiyon'un sahibi olan Korhan Saygıner'in doğum günü partisine yakın dostları Acun Ilıcalı'da baş köşede olması dikkatlerden kaçmadı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Sihirli Annem dizisindeki "Suzan" karakteriyle hafızalara kazınan Zuhal Topal, kariyerine sunuculuk yaparak devam ediyor. Şimdilerde TV8 ekranlarında Yemekteyiz programını sunan başarılı isim, 27 Ağustos 2008 yılında İstanbul Sarıyer Yeniköy'de bulunan Sait Halim Paşa Yalısı'nda  Korhan Saygıner ile evlendi. 

Zuhal Topal'la evliliğinden Lina adında bir kız çocuğu bulunan Korhan Saygıner, Zuhal Topal'la Sofrada'nın yapım şirketi Dual Yapımın da sahibidir.

Zuhal Topal eşi ve kızı Lina

Zuhal Topal eşi ve kızı Lina

VATANDAŞLIKTAN ÇIKARILMIŞTI

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Hükümeti, 1200 kişilik vatandaşlık listesinde yaptığı değerlendirmede aralarında ünlü oyuncu ve sunucu Zuhal Topal'ın eşi Korhan Saygıner'in de bulunduğu 175 kişinin vatandaşlığını iptal etmişti.

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ...

Yeni yaşına giren Korhan Saygıner'in doğum gününde Acun Ilıcalı da yer aldı. TV8 kanalında Yemekteyiz yarışmasını sunan Zuhal Topal gecenin fotoğrafları da paylaşmayı ihmal etmedi. 

Zuhal Topal eşi Korhan Saygıner'in doğum günü için bir organizasyon düzenledi.  Dual Medya Prodüksiyon'un sahibi olan Korhan Saygıner'in doğum günü partisine yakın dostları Acun Ilıcalı'da dahil oldu.

Somer Sivrioğlu'ndan kıyafet eleştirilerine cevap gecikmedi!

İLİŞKİLİ HABER

Somer Sivrioğlu'ndan kıyafet eleştirilerine cevap gecikmedi!

ETİKETLER

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 1

ferhat3436 1 yıl önce

yeni yıla giriyoruz sandım...