48 yaşındaki Sanem Çelik'in son hali hayranlarını şoke etti!

90'lı yılların unutulmaz dizilerinden "Kara Melek" ile hafızalara kazınan Senem Çelik saçlarını kısacık keserek imajında büyük bir değişikliğe gitti. İşte saçlarına aklar düşen Kara Melek Sanem Çelik'in son hali...

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ceylan karakterini hayat veren güzel oyuncu Sanem Çelik, uzun süredir gözlerden uzak yaşıyordu. Sanem Çelik yeni görüntüsüyle objektif karşısına geçti.

Şifalı otlara merak saran Sanem Çelik, yeni imajından ve doğallığın verdiği enerjiden çok memnun olduğunu dile getirdi. Çelik, yıllara meydan okumasının sırrını da şöyle açıkladı: "Yoga, meditasyon ve sağlıklı beslenme."

Aliye

Aliye

EDHO'NUN CEYLAN'I SANEM ÇELİK SON HALİYLE GÜNDEMDE

Yanında şarkıcı ve oyuncu Nilüfer Açıkalın ile görüntülenen Sanem Çelik, kısacık ve beyaz renkli saçları ile dikkat çekti.

İşte Sanem Çelik'in şimdiki hali!

Esra Erol’da fenomen olan Songül’ün son halini gören tanıyamadı!

İLİŞKİLİ HABER

Esra Erol’da fenomen olan Songül’ün son halini gören tanıyamadı!
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 6

Vanlıyam 4 hafta önce

Ölüm de vaaaar.

Fehmi 1 yıl önce

Budist mudist her dine merak saldınız da bir içinde olduğunuz İslam'a merak salamadınız. Demek ki insan içinde olduğu nimetin kıymetini bilemiyor.

Toplam 10 beğeni

şubatlı 1 yıl önce

ÇOK DERT ETTİK YA hangi çorbaya tuz olur anlamadım iyi bol ahlak törpüsü olurlar başka neye yararlar bilinmez

Mehmet Kandemir 1 yıl önce

KADINLAR anlaşılmaz yaratıklar.. Nedir bu erkek özentisi anlamadım...

Toplam 4 beğeni

Kral 1 yıl önce

Budizmin sol cenahtaki esintisi.

Toplam 6 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun