Gelin Evi'nde gerilim dolu dakikalar! Masa örtüsünü baş örtüsüne benzetince...

Gündüz kuşağının sevilen yarışma programı Gelin Evi'nin son bölümüne Eda gelin ve Burcu gelin arasındaki gerilim damga vurdu. Burcu gelin, Eda gelinin mutfağındaki masa örtüsünü baş örtüsüne benzetince ikili arasında tartışma çıktı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Show TV ekranlarının fenomen yarışma programı Gelin Evi her hafta birbirinden ilginç yarışmacılarla izleyenleri ekran başına kilitliyor. Aslı Hünel'in renkli sunumuyla büyük beğeni toplayan yarışmanın son bölümünde yaşananlar gündem oldu.

El emeği çeyizlerden lezzetli sunumlara, tanışma hikayelerinden ev dekorasyonuna kadar her detayı dikkatli bir şekilde inceleyen gelinler önceki gün Eda gelinin evine konuk oldu. Beyaz ve gold renklerle dekore edilmiş mutfağı gezen yarışmacılardan Burcu gelin Eda gelinin mutfağındaki masa örtüsünü baş örtüsüne benzetince olanlar oldu. Masa örtüsünü eline alan Burcu gelin "Bu masa örtüsü değil, baş örtüsü!" diyerek saçlarına doğru tuttu. Bir anda ikili arasındaki tansiyon yükselince Eda gelin sesini yükselterek "Al sana hediye edeyim çok beğendiysen" ifadelerini kullandı. Sosyal medyaya damga vuran o anlar herkesi şoke etti. 

Gelin Evi

Gelin Evi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Mehmet Yalçınkaya'dan ders niteliğinde sözler: Allah rızkı gönderiyor ama...

Ece Seçkin boyuyla dalga geçen öğretmene ağzının payını verdi!

İLİŞKİLİ HABER

Ece Seçkin boyuyla dalga geçen öğretmene ağzının payını verdi!
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0