Arto'dan Alişan'ı kızdıracak sözler! "Hepiniz utanın"

Söylemezsem Olmaz programında Seren Serengil, Mahsun Kırmızıgül'ün yeni projesi Prestif Meselesi'nin ekibine sitem etti. Serengil çekimin yapıldığı mezarlığın harabeye döndüğünü ifade etti. Mezarlığı düzelten isminse Alişan olduğunu belirtti. Arto "şov" dedi.

En çok izlenilen magazin programlarından biri olan Söylemezsem Olmaz'dan Seren Serengil, programda Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi Prestij Meselesi için çarpıcı açıklamalarda ve ithamlarda bulundu. Serengil Hilmi Topaloğlu'nun mezarının viraneye döndüğünü, çöktüğünü ve bakımsız olduğunu söyledi.

prestij meselesi çekim ekibi

prestij meselesi çekim ekibi

"HEPİNİZ UTANIN!"

Serengil açıklamasında ise "Hepiniz utanın, Hilmi Topaloğlu'nun mezarı çökmüş, üzerinde otlar bitmiş... Siz hala adamın adını kullanıp film çekiyorsunuz. İlk önce mezarı yaptırın, oradaki adam Alişan yaptırıyor" ifadelerini kullandı.

alişan

alişan

"ŞOV"

Serengil ile birlikte yorumda bulunan Arto ise Alişan hakkında "Kesin mahsus biliyordur orayı onunla örtüştürüp kendine kredi. 10 yıldır yaptırsaydı şimdi mi aklına geldi" yorumunda bulunarak şov olarak yaptırdığını dile getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Somer Sivrioğlu'ndan üzen açıklama! 'Defalarca fiziksel şiddete uğradım'

Aleyna Tilki: "Hiç sevilmediğimi o zaman anladım"

İLİŞKİLİ HABER

Aleyna Tilki: "Hiç sevilmediğimi o zaman anladım"

BİR YORUM YAPIN 0