Somer Sivrioğlu'nun çocukluk fotoğrafı şaşırttı! Ünlü şefin fotoğrafı sosyal medyayı salladı

TV8'de yayınlanan Masterchef 2021'de jüri üyesi olan ünlü şef Somer Sivrioğlu özel hayatıyla da en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor. Bir kızı bir oğlu bulunan ünlü şef çocukluk fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Çocukluk yıllarda çekilmiş fotoğrafını görenler gözlerine inanamadı. İşte o merak edilen kare...

TV 8'de yayınlanan Masterchef yarışmasında Somer Şef, hem espirili hem de sert tavırlarıyla dikkat çekiyor. Ünlü şefin 2009 yılında boşandığı eski eşi Aslı Sivrioğlu'ndan Deniz ve Derin adında iki çocuğu bulunuyor. 

MasterChef Somer SivrioğluİLİŞKİLİ HABERMasterChef Somer Sivrioğlu'nun gözlerden uzak büyüttüğü kızıyla fotoğrafını paylaştı!

Türk Mutfağı'nın geleneksel yemeklerini yeniden yorumlayan Somer Sivrioğlu'nun çocukluk yıllarında çekilmiş olduğu fotoğrafı gündem oldu. Sivrioğlu, Instagram hesabı üzerinden çocukluk yıllarına ait olan bir fotoğrafını paylaştı.

Somer şefi küçüklüğü

Somer şefi küçüklüğü

Takipçilerini geçmişe götüren ünlü şef o karesi büyük ilgi gördü. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Somer Sivrioğlu'ndan üzen açıklama! 'Defalarca fiziksel şiddete uğradım'

15 yıllık küslük düğünde bitti! İbrahim Tatlıses'in gözleri doldu

İLİŞKİLİ HABER

15 yıllık küslük düğünde bitti! İbrahim Tatlıses'in gözleri doldu
Ajda Pekkan'ın son giydiği kıyafet olay oldu! Bakın neye benzetildi

İLİŞKİLİ HABER

Ajda Pekkan'ın son giydiği kıyafet olay oldu! Bakın neye benzetildi

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0