Mahmut Tuncer İbrahim Tatlıses hakkında konuştu! "Birbirimize gıcık oluyoruz"

Bir küs bir barış olan Mahmut Tuncer ve İbrahim Tatlıses cephesinde yeni gelişmeler yaşandı. Katıldığı bir programda meslektaşı İbrahim Tatlıses hakkında "Birbirimize gıcık oluyoruz" diyen Mahmut Tuncer, Tatlıses'le aralarının neden bozuk olduğunu anlattı.

Ses sanatçılığının yanında sunuculuk ve 20'yi aşan başrol filmleri ile tanınan Mahmut Tuncer, katıldığı bir programda hayatı ve rakip olduğu İbrahim Tatlıses hakkında açıklamalarda bulundu. Uzun süre Şanlıurfaspor'da oynadığını belirten Tuncer, "Küçükken kafamda futbolcu olmak vardı. Bir süre de oynadım. Şarkıcı olmak aklımda yoktu" ifadelerini kullandı.

mahmut tuncer

mahmut tuncer

"AYRANINA EKŞİ DEDİM 6 AY KONUŞMADIK"

İbrahim Tatlıses'in tahtını sarsmak için piyasaya çıkarıldığını söyleyen Mahmut Tuncer, küs olduğu Tatlıses hakkında açıklamalarda bulundu. Gökay Kalaycıoğlu'nun "Bir dargın bir barışık olmanızın sebebini nedir?" sorusunun cevabını şu şekilde açıkladı:

mahmut tuncer  ibrahim tatlısesle neden küs olduğunu açıkladı

mahmut tuncer ibrahim tatlısesle neden küs olduğunu açıkladı

"Ben İbrahim Tatlıses'in yanına gittiğimde kendimi sanatçı olarak hissetmem. Kendisi de buna şahittir. Benden yaşça büyük olduğu için yanında ağzımızı açıp konuşmayız. Bizim küslüklerimiz küçük kıvılcımlardan dolayı oluyor. 8-9 kez küstük. Bu küslüklerin altında hep gıcıklıklar yatardı. Birbirimize gıcık olurduk. Bir keresinde ayranına ekşi dediğim için 6 ay konuşmadık. Genelde küsen taraf o oluyor. Bulunduğumuz ortamlarda kimseyle küs olduğumuzu göstermemek için hemen barışırdık."

İbrahim tatlıses ve mahmut tuncer

İbrahim tatlıses ve mahmut tuncer

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Acun Ilıcalı'dan yine büyük bir yardım kampanyası! İşitme engelli çocuklar için...

Şükrü Özyıldız hastaneye kaldırıldı!

İLİŞKİLİ HABER

Şükrü Özyıldız hastaneye kaldırıldı!

BİR YORUM YAPIN 0