Somer Şef'ten yarışmacıya sert sözler! "Seninki özgüven değil..."

Ekranların sevilen yarışması MasterChef'in dün akşam yayınlanan bölümünde yine gerilim vardı. Jüri üylerinden Somer Şef ile yarışmacı Büşra arasında yaşanan konuşma sırasında tansiyon yükseldi. Yarışmacının kaptanlığını eleştiren Somer Sivrioğlu'nun yarışmacıya söylediği sert sözler stüdyoda gergin anlar yaşattı. Somer Şef'in bu sözlerinin üzerine yarışmacı Büşra da bu sözleri kabul etmediğini dile getirdi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

TV8 ekranlarında yayınlanan, Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı ekranların sevilen yarışması MasterChef Türkiye dün akşam 131.bölümüyle ekranlara geldi. Neredeyse her bölüm gergin anların yaşandığı programın dün akşam yayınlanan bölümünde jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu ile yarışmacı Büşra arasında yaşanan tartışma gündem oldu.

Somer Sivrioğlu ile yarışmacı Büşra

Somer Sivrioğlu ile yarışmacı Büşra

BÜŞRA'NIN CEVABI SİNİRLENDİRDİ

Dokunulmazlık oyunundan önce yarışmacılarla sohbet eden Somer Şef, Büşra'ya "Daha önce iki kez kaptanlık yaptın. Birini 3-0, birini de 2-1 kazandın. Bu sefer 3-0 kaybettin, bir özeleştirin varsa neyi farklı yapmak isterdin" yorumunu yaptı. Şef'in bu sözlerinin üzerine "Farklı yaparım dediğim hiçbir şey yok" diyen Büşra'nın bu cevabı Somer Şef'i sinirlendirdi.

Yarışmacı Büşra

Yarışmacı Büşra

Somer SivrioğluİLİŞKİLİ HABERSomer Sivrioğlu'ndan eski eşi hakkında çarpıcı itiraf!

"SENİNKİ ÖZGÜVEN DEĞİL..."

Büşra'nın vermiş olduğu cevaba sinirlenen Sivrioğlu'nun, "Çok yazık bence. Ben sana bir öngörüde bulunayım. Senin fazla özgüvenin sana çok büyük bir sorun olarak geri gelecek bu yarışmada. Şurada 'yapacağım hiçbir şey yok' demek ciddi ego. Ben 3-0 kaybetsem 10 saat neyi farklı yapabilirim diye düşünürdüm. Senin burada törpülemen gereken bir şeyler var. Seninki özgüven değil, daha açık söylemek gerekirse bu ego" sözlerinin üzerine stüdyoda soğuk rüzgarlar esti.

Somer Sivrioğlu

Somer Sivrioğlu

SOMER SEF'İN SÖZLERİNE KARŞILIK VERDİ!

Sivrioğlu'nun szölerine katılmadığını dile getiren Büşra ise, "Fazla egolu olduğumu düşünmüyorum. Fazlası olsaydı tavırlarım farklı olurdu. Ben yine aynı takımı seçerdim çünkü iki takımın arasında çok az fark vardı" sözleriyle karşılık verdi.

İŞTE STÜDYODA YAŞANAN O GERGİN ANLAR...

İlknur Gülmek Yasemin.com - Multimedya Editörü
Yasemin - İlknur Gülmek

Editör Hakkında

İstanbul Aydın Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli dijital medya ajanslarında sosyal medya içerik üreticisi ve video editörü olarak çalıştıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Meslek hayatına Kanal7 Medya Grubu Yasemin.com bünyesinde Multimedya Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0