Zuhal Topal'ın kızı Lina büyüdü! Zuhal Topal'ın kızını görenler şoke oldu...

Sunucu Zuhal Topal, Korhan Saygıner çiftinin 11 yaşındaki kızları Lina, görenleri şaşırttı. Lina büyüdü ve neredeyse annesinin boyuna ulaştı.

2008 yılında şarkıcı Korhan Saygıner ile nikah masasına oturan Zuhal Topal 11 yaşındaki kızı Lina'nın tatil fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınladı. 

Topal'ın kızı Lina ile fotoğrafları sosyal medyada yoğun ilgi görürken, kızları Lina'nın babası Korhan Saygıner'e olan aşırı benzerliği de dikkat çekti. Topal'ın kızının son halini görenler şaşırıyor. Lina büyüdü ve neredeyse annesinin boyuna ulaştı.

Eşi Korhan Saygıner vatandaşlıktan çıkarılmıştı! Zuhal Topal tatillere doyamadıİLİŞKİLİ HABEREşi Korhan Saygıner vatandaşlıktan çıkarılmıştı! Zuhal Topal tatillere doyamadı

İŞTE ZUHAL TOPAL'IN KIZI:

İddialar doğru çıktı: Ümit Erdim ve Seda Çınar boşandı!

İLİŞKİLİ HABER

İddialar doğru çıktı: Ümit Erdim ve Seda Çınar boşandı!
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0