Cem Yılmaz Uraz Kaygılaroğlu'nun acısıyla dalga geçti! Kaygılaroğlu sert çıkıştı...

GQ Türkiye Men Of The Year 2022 Ödülleri dün akşam gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Yılın Oyuncusu seçilen Uraz Kaygılaroğlu sahneye çıkarak ödülünü Cem Yılmaz'ın elinden aldı. Amasya'daki feci kazada yaralanan eksi eşi Melis İşiten hakkında konuşma yapan Kaygılaroğlu'nun yaptığı konuşma esnasında Cem Yılmaz Uraz Kaygılaroğlu'nun acısıyla dalga geçti! Kaygılaroğlu sert çıkıştı...

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Dün akşam gerçekleştirilen GQ Türkiye Men Of The Year 2022 Ödülleri görkemli bir törenle sahipleriyle buluştu. Birçok kategoride ünlü isimler ödüllere layık görülürken, Yılın Oyuncusu ödülüne layık görülen başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu sahneye çıkarak konuşmasını yaptı. Ödülünü ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın elinden alan başarılı oyuncu, Cem Yılmaz'ın hareketiyle sinirlendi. Sahnede gergin anlar yaşayan oyuncu, Yılmaz'a sert çıkıştı.

GQ Türkiye Men Of The Year 2022 ödül töreninde Uraz Kaygılaroğlu ile Cem Yılmaz arasında gerginlik yaşandı

GQ Türkiye Men Of The Year 2022 ödül töreninde Uraz Kaygılaroğlu ile Cem Yılmaz arasında gerginlik yaşandı

GQ Türkiye Men Of The Year 2022 Ödülleri sahipleriyle buluştu! Geceye damga vuran isimler...İLİŞKİLİ HABERGQ Türkiye Men Of The Year 2022 Ödülleri sahipleriyle buluştu! Geceye damga vuran isimler...

"ÇOK ZOR BİRKAÇ GÜN GEÇİRDİK!"

Yılın Oyuncusu Ödülü'ne layık görülen başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ödülünü Cem Yılmaz'ın elinden aldıktan sonra ünlü komedyene olan hayranlığını dile getirirken aynı zaman eski eşi Melis İşiten'in yaralı olarak kurtulduğu kazadan da "Çok teşekkür ediyorum, çok kıymetli bir ödül benim için. Çok zor birkaç gün geçirdik, o kadar korktum ki. Günlük hayatta üzüldüğüm, kızdığım çoğu şeyin boş olduğunu anladım" ifadelerini kullanarak bahsetti.

Uraz Kaygılaroğlu ödül töreninde eski eşi Melis İşiten

Uraz Kaygılaroğlu ödül töreninde eski eşi Melis İşiten

"CİDDİ BİR ŞEY ANLATIYORUM..."

Konuşmasını yaptığı esnada arkasında bulunan Cem Yılmaz'ın güldüğünü fark eden ünlü oyuncu sahnede gergin anlar yaşadı. Yaşadığı acıyla dalga geçildiğini fark eden Kaygılaroğlu sinirlerine hakim olamadı. Arkasında bulunan Cem Yılmaz'a dönerek "Ciddi bir şey anlatıyorum, lütfen..." diyerek ünlü komedyeni uyardı. 

Uraz Kaygılaroğlu Cem Yılmaz

Uraz Kaygılaroğlu Cem Yılmaz

Cem Yılmaz Uraz Kaygılaroğlu

Cem Yılmaz Uraz Kaygılaroğlu

İşte GQ Türkiye Men Of The Year 2022 Ödül Töreni'nde yaşanan o gergin dakikalar:

İlknur Gülmek Yasemin.com - Multimedya Editörü
Yasemin - İlknur Gülmek

Editör Hakkında

İstanbul Aydın Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli dijital medya ajanslarında sosyal medya içerik üreticisi ve video editörü olarak çalıştıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Meslek hayatına Kanal7 Medya Grubu Yasemin.com bünyesinde Multimedya Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 1

Osman Berk 1 yıl önce

Cem Yılmaz'ın elinden ödül mü alınır arkadaş. Adam ciddiyetsiz şımarık kendini beğenmiş bir tip.

Toplam 1 beğeni