Fahriye Evcen'in oğlu Karan'ın zor anları! Fındık kabuğu...

7,5 aylık hamile olan Fahriye Evcen, oğlu Karan'ın fındık kabuğuyla imtihanını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Karan'ın süpürgeyle fındık kabuklarını çekmesi sosyal medyada viral oldu.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Çalıkuşu dizi setinde tanışıp kısa sürede evlenen Burak Özçivit ve Fahriye Ecen'in Karan adında bir oğulları bulunuyor. Magazin dünyasının gözde çiftleri arasında yer alan ünlü çift İkinci çocuklarını kucaklarını almak için gün sayıyor. 7,5 aylık hamile olan ünlü oyuncu  Fahriye Evcen sosyal medya hesabından oğlu Karan'ın fındık kabuğuyla yaşadığı zor anları paylaştı. 

KARAN'IN FINDIK KABUĞUYLA İMTİHANI

Evcen'in oğlu Karan'ın bu halini "Fındık kabuğu deneyi ve NASA uzay araştırmalarına elektrikli süpürgeyle başlar" notuyla paylaştı. İşte o paylaşım;

Karan'ın kabuklarla imtihanını videoya çeken ünlü oyuncu oğlunun hareketlerinden sonra gülme krizine tutuldu.

Ebru Yaşar bir kez daha ödüle layık görüldü! Çarpıcı açıklamalarda bulundu

İLİŞKİLİ HABER

Ebru Yaşar bir kez daha ödüle layık görüldü! Çarpıcı açıklamalarda bulundu
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0