Burak Özçivit 7 aylık hamile eşini bıraktı! Bakın nereye gitti...

Otel, restoran ve turizm firması olan Mahara isimli şirket, Dubai'deki 'Al Buraq' isimli otelinin bir şubesini de Katar'daki reklam yüzü olan Burak Özçivit 7 aylık hamile eşini bırakıp Katar'a gitti.

2017 yılında görkemli bir düğünle meslektaşı Fahriye Evcen ile evlenen Burak Özçivit  2019'da oğlu Karan Özçivit'e kavuştu. Geçen aylarda ikinci kez baba olacağını duyuran Burak Özçivit, sık sık yurt dışına çıkıyor. Hamileliğinin son aylarına yaklaşan ve sıkıntılı bir süreç geçiren eşi Fahriye Evcen'i evde bırakan Özçivit bu kez Katar'a gitti. 

O anlardan fotoğraf paylaşımı yapan Özçivit'in duyarlı takipçileri eşini yalnız bırakmasına tepki gösterdi. 

İŞTE BURAK ÖZÇİVİT'İN KATAR'DAKİ POZLARI;

Mustafa Sandal'dan yıllar sonra gelen 'Aya Benzer' dansı itirafı! Meğer dansın patenti...

İLİŞKİLİ HABER

Mustafa Sandal'dan yıllar sonra gelen 'Aya Benzer' dansı itirafı! Meğer dansın patenti...

ETİKETLER

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0