Arka Sokaklar'ın yıldızı Şevket Çoruh'tan çok konuşulacak açıklama: Döndüm çünkü para lazım!

Arka Sokaklar dizisinde oynadığı "Komiser Mesut" karakteriyle hafızalara kazınan Şevket Çoruh'un diziden ani ayrılığı sevenlerini üzmüştü. 17 sezon boyunca Arka Sokaklar'da rol alan ünlü oyuncu, yeni sezona bomba gibi bir dönüş yaptı. Ünlü oyuncu, ani dönüş nedenini ilk kez açıkladı.

16 sezon boyunca Kanal D ekranlarında fırtınalar estiren fenomen dizi 'Arka Sokaklar'da oynadığı "Mesut" karakteriyle büyük beğeni toplayan Şevket Çoruh, geçtiğimiz yıl ani ayrılık kararıyla hayranlarını üzmüştü. Dizide Mesut karakterini öldürmek yerine komada bırakan yapım ekibi, Şevket Çoruh'un geri dönebilme ihtimaline yeşil ışık yakmıştı. Ancak hem Çoruh, yaptığı açıklamalar ayrılık kararının kesin olduğunu netleştirmişti. 

Şevket Çoruh

Şevket Çoruh

19'ncu sezon için bomba bir dönüş hazırlayan yapım ekibi, yeniden Çoruh'a teklif götürdü ve ünlü yıldız Now'da yayınlanan 'Korkma Ben Yanındayım' dizisinin final haberinin gelmesiyle Arka Sokaklar'a döndü.

ARKA SOKAKLAR'A DÖNME NEDENİNİ AÇIKLADI

Dizinin kadrosuna yeniden dahil olan Çoruh, dikkat çeken kararının sebebini ilk kez açıkladı. Katıldığı bir Youtube programında "Arka Sokaklar’a tekrar geri döndüm çünkü para lazım" diyen Çoruh, "18 sene boyunca oynadım bir daha dönmemeye kararlıydım. Ama gerçeklerin ne olduğunu görünce… Bir de Mesut komiser çok severek oynadığım bir karakter, benim o yüzden geri döndüm. O yüzden çok şikâyetçi değilim açıkçası" ifadelerini kullandı.

"ÇOK YORULDUM" DEMİŞTİ

Daha önce katıldığı bir programda "Arka Sokaklar" dizisinden bahseden Şevket Çoruh, ayrılık sebebi hakkında şu ifadeleri kullanmıştı:

"Birincisi çok yoruldum. İkincisi tiyatroyla beraber devam ettirmek de çok zordu.  Başka karakterler oynamak, başka işler yapmak muhakkak ama bir yandan da birazcık dinlenmek. Tiyatroya birazcık özen göstermek. 17 sene boyunca hiçbir kış filmim yok mesela. Yazları sinema filmi çeken, kışları dizide oynayan bir insan haline gelmiştim. Ama şimdi daha başka projelerin içerisinde olmak için başka bir fırsat oldu benim için."

"ŞEVKET ÇORUH BİR DAHA ASLA DÖNMEZ"

Arka Sokaklar'da Mesut rolünü oynayan ve diziden ayrılan Şevket Çoruh'un gidişini değerlendiren Özgür Ozan da şu ifadeleri kullanmıştı:

"Şevket Çoruh'un gidişi tabi ki müthiş bir kan kaybı oldu. Ne bileyim, bir defa benim tadım kaçtı. Gitmeseydi, olmasaydı sonumuz böyle. İlk anlaşmayı ben yapmıştım. Benden sonra görüştüğü / anlaşmasını yapamadığı için ben (dizide) kaldım. Zannetmesinler ki... Kimse kimseyi yarı yolda bırakmış değil. Kardeşliğimiz, arkadaşlığımız her zaman bakidir. Dizi o... Biz dışarıda zaten her zaman görüşüyoruz. Şevket Çoruh'un bir daha diziye dönme ihtimali yok. Şevket Çoruh bir yerden ayrıldıysa bir daha asla geri dönmez. Dizide çok özlüyorum"

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

29 yaşında vefat eden Barış Akarsu'nun son videosu ortaya çıktı! O görüntüler viral oldu

Marul Kafa olarak bilinen sosyal medya fenomeni Mehmet Yıldırım'ın annesi vefat etti!

İLİŞKİLİ HABER

Marul Kafa olarak bilinen sosyal medya fenomeni Mehmet Yıldırım'ın annesi vefat etti!
Berna Biber'den yıllar sonra gelen itiraf: 'Sen ekmek beyinlisin' dediler

İLİŞKİLİ HABER

Berna Biber'den yıllar sonra gelen itiraf: 'Sen ekmek beyinlisin' dediler
Pelin Karahan'ın tahliye krizi yargıya taşındı! Ev sahibiyle mahkemelik oldular

İLİŞKİLİ HABER

Pelin Karahan'ın tahliye krizi yargıya taşındı! Ev sahibiyle mahkemelik oldular
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 2

hknslh 2 hafta önce

2 ay sonra parasız kaldıysan ya hiç para kazanamamışsın ya da çok para yiyorsun.

Az de sade 1 yıl önce

Kolay