Muazzez Ersoy İzel'i adeta harcadı! Filtrenin dozunu kaçırınca...

Türk sanat müziğinin sevilen seslerinden olan Muazzez Ersoy fotoğrafta yaptığı oynamanın dozunu kaçırınca sosyal medyada gündem oldu. Ünlü dostlarıyla paylaştığı karede kendisine yaptığı photoshopun ayarını kaçıran Ersoy'a esprili yorumlar gecikmedi.

Türk Sanat Müziği'nin usta isimlerinden olan ve Nostalji Kraliçesi olarak anılan Muazzez Ersoy yaptığı paylaşımla sosyal medyanın diline düştü. Sosyal medya hesabı üzerinden İbrahim Tatlıses, Ercan Saatçi, İzel, Çelik, Kutsi, Zara gibi ünlü isimlerle uçakta çektirdiği kareyi paylaşan Ersoy'un, kendisi üzerinde yaptığı değişiklik herkesi şaşırtırken arka koltukta yer alan İzel ise kullanıcıların dikkatini çekti.

Muazzez Ersoy

Muazzez Ersoy

Muazzez Ersoy filtreyi abarttı! O hali sosyal medyanın diline düştüİLİŞKİLİ HABERMuazzez Ersoy filtreyi abarttı! O hali sosyal medyanın diline düştü

ESPRİLİ YORUMLAR GECİKMEDİ

Sosyal medya paylaşımlarında photoshopun dozunu kaçıran ve sık sık sosyal medyanın diline düşen Ersoy'a kullanıcılardan gelen esprili yorumlar yine gecikmedi. Kullanıcılar Ersoy'a "Photshop'un ayarını kaçırdı, Muazzez hanımı tanıyamadık" yorumları gelirken fotoğrafta arka koltukta yer alan şarkıcı İzel için ise "İzel'i yaktın Muazzez Ersoy" tarzında esprili yorumlar geldi.

Muazzez Ersoy yorum

Muazzez Ersoy yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Çocukluğu bir de ondan dinleyin! Sosyal medyayı ikiye bölen...

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 0