Demet Akalın'ın vokali Ömer Topçu'dan olay sözler! "Hayatımın en büyük şanssızlığı"

O Ses Türkiye yarışmasıyla ün kazanan Demet Akalın'ı eski vokali Ömer Topçu, katıldığı bir programda ünlü şarkıcıya ateş püskürdü. Topçu'nun, "Hayatımdaki en büyük şanssızlığım oldu. Kariyerimi dibe sürükledi" sözleri dikkat çekti.

Geçtiğimiz yıllarda O Ses Türkiye'nin unutulmaz sesleri arasında olan Ömer Topçu, bir dönem Demet Akalın'ın vokal koçluğunu yapmıştı. Özlem Esra Ada'nın hazırlayıp sunduğu Pembe Masa programına konuk olan Topçu, söyledikleri Akalın'ı adeta yerden yere vurdu. Ünlü vokalin "Hayatımdaki en büyük şanssızlığım" sözü, bazı sosyal medya kullanıcılarına, "Bakalım Demet Akalın bu ifadelere ne diyecek?" yorumlarını yaptırdı.

Ömer Topçu

Ömer Topçu

Demet Akalın tacize uğradığı anları görüntüledi! Sert ifadelerde bulunan şarkıcı...İLİŞKİLİ HABERDemet Akalın tacize uğradığı anları görüntüledi! Sert ifadelerde bulunan şarkıcı...

"O SES TÜRKİYE'DE BİZİMLE İLGİLENMEDİLER"

O Ses Türkiye'de yoğunluktan dolayı kendileriyle ilgilenmediklerini söyleyen Topçu, "Özcan Deniz'in şarkısını söylemişti. Herkes çok beğendi, elendikten sonra da yapım şirketini arayarak sitem edenler olmuş. Özcan Deniz'in orijinal kaydından daha fazla izlendi" dedi.

Ömer Topçudan Demet Akalın hakkında şok sözler

Ömer Topçudan Demet Akalın hakkında şok sözler

"DEMET AKALIN HAYATIMIN EN BÜYÜK ŞANSSIZLIĞI"

Yarışmadan çıktıktan sonra Demet Akalın'ın kendisine vokallik teklifinde bulunduğunu ve bu teklifi kabul etmenin hayatındaki en büyük hata olduğunu söyleyen Topçu sözlerine şu ifadelerle devam etti:

"Keşke tek başıma bir şeyler yapsaydım. Onunla proje yapmak benim kariyerimi dibe sürükledi. 6 yıl birlikte çalıştık ve ona çok alıştım. Bir de o kendine bağlar insanı. Kocaman bir kırgınlık var kalbimde. O kırılmadı, ben kırıldım. Şimdi çıkıp 'Merve Özbey benim vokalimdi' diyerek övünüyor ama sen ona bir şey yapmadın ki. Senin yanında yıllarca çalıştı, bir gün Erdem Kınay gelerek onu aldı. Başkasının başardığı işle övünüyorsun. Hep kendisini ön planda tuttu beni kullandı."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Perihan Savaş'ın oğlu Zafer Savaş düğününde işte böyle eğlendi!

BİR YORUM YAPIN 0