Murat Kekilli ve Yağmur Atacan deprem bölgesindeki köylere gidiyor!

Pınar Altuğ'un eşi Yağmur Atacan yaşanan büyük depremin ardından izinlerini alarak yola çıktı. Atacan ve 15 arkadaşı pikap araçlarla ulaşılamayan köylere yardım götürecek.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Türkiye'yi yasa boğan 7.7 ve 7.6'lık Kahramanmaraş depremleri, 10 ili birden etkiledi. Çok sayıda ölü ve yaralının olduğu deprem bölgesinde kurtarma çalışmaları devam ederken tüm Türkiye ile birlikte ünlü isimler de depremzedeler için kolları sıvadı.

Pınar Altuğ'un eşi Yağmur Atacan da Hatay'a gitmek için yolda olduğunu duyurdu. Atacan, sosyal medya hesabından yayınladığı videoda "Biz eşya götürmüyoruz. Afad'dan aldığımız izinle off-road araçlarla yardıma gidiyoruz. Tırlarla bölgeye giden yardımları, ulaşılamayan küçük köylere götürebilmeyi hedefliyoruz. Organize olmadan, izniniz olmadan lütfen yola çıkmayın" dedi.

Müzisyen Murat Kekilli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, topladığı bağışlarla 2 tır dolusu tıbbi malzeme, giyecek ve gıda yardımı hazırladığını aktararak, yardımların, depremden etkilenen Hatay'a doğru yola çıktığını kaydetti.

Bahadır Yenişehirlioğlu'ndan depremle alay eden Charlie Hebdo'ya sert tepki: Allah'ın gazabı..

İLİŞKİLİ HABER

Bahadır Yenişehirlioğlu'ndan depremle alay eden Charlie Hebdo'ya sert tepki: Allah'ın gazabı..
Aziz Taştan'ın cansız bedeni Adıyaman'da enkazdan çıktı!

İLİŞKİLİ HABER

Aziz Taştan'ın cansız bedeni Adıyaman'da enkazdan çıktı!
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0