Acun Ilıcalı survivor yarışmacılarına deprem olduğunu açıkladı! 6 yarışmacı birden adaya...

6 şubat tarihinde Kahramanmaraş ve çevre illerde meydana gelen depremlerde binlerce kişi hayatını kaybetti. Bu süreçte Türkiye'den uzak olan Survivor yarışmacıları yaşanan felaketi ünlü sunucu Acun Ilıcalı'dan öğrendi. Ilıcalı'nın konseydeki açıklamasından sonra yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu. İddiaya göre 6 yarışmacı birden çekildi.

Geçtiğimiz günlerde Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6'lık iki şiddetli deprem  meydana geldi ve 11 ili de etkiledi. Asrın felaketi olarak adlandırılan bu depremde birçok kişi hayatını kaybetti. Türkiye'nin tek yürek olduğu bu felakette birçok dizi ve yarışma yayına ara verdi. 

Ilıcalı, "Ülkemizde büyük bir deprem oldu. Çok büyük bir deprem. Merkezi Kahramanmaraş olan bir deprem ama 10 ilimizi etkilendi. Aileniz ile konuştuk, yakın akrabalarınızdan can kaybı yok" dedi.

YARIŞMACILAR GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Acun Ilıcalı bu süreçten uzak olan Survivor 2023 yarışmacılarına deprem haberini verdi. Survivor yarışmasıyla ilgili ortaya atılan ilginç bir iddia atıldı. 

'Whitevivor' hesabı tarafından yapılan açıklamaya göre; depremin Survivor yarışmacılarına olduğu gün söylendiği iddia edildi.

acun ılıcalı survivorda depremi söyledi

acun ılıcalı survivorda depremi söyledi

EN YAKININI KAYBETTİ İDDİASI

Yapılan açıklamada, "Yarışmacı olan Aysu'nun en yakın arkadaşı maalesef vefat etti. Aysu'nun çekilmesi söz konusu." denildi.

'6 YARIŞMACI BIRAKTI' İDDİASI

İddiaya göre bu süreçte yarışmacılar otelde kaldı ve 6 yarışmacı da Survivor'ı bıraktı. Ayrıca sosyal medyadan Ilıcalı'nın yarışmacılara depremi söylediği anların yayınlanması sosyal medyada eleştirilere neden oldu. 

survivorda yarışmacılar depremi öğrendi

survivorda yarışmacılar depremi öğrendi

ÇEKİMLERE ARA VERİLDİ!

Çekimlere ara verdiklerini duyuran Acun Ilıcalı, yarışmacılara iletişim serbestliği verdiklerini duyurarak sözlerine şöyle devam etti: "İletişim serbestliği tanıyoruz. İsteyen istediği akrabasını arayabilecek. Çekimlere ara veriyoruz, sizleri evlere alacağız."

Ancak henüz Acun Ilıcalı cephesinden konuya dair bir açıklama gelmedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

CZN Burak'tan yürek yakan Taha Duymaz paylaşımı: "Keşke görseydin kardeşim..."

Ailesinin bu devlete sığındığı günleri çabuk unuttu! Farah Zeynep Abdullah'tan hadsiz sözler!

İLİŞKİLİ HABER

Ailesinin bu devlete sığındığı günleri çabuk unuttu! Farah Zeynep Abdullah'tan hadsiz sözler!
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 1

niğdeli 9 ay önce

acun yine şaşırtmadı...