Mehmet Yalçınkaya deprem bölgesinden ayrılmıyor! Hulusi Akar ile biraraya geldi

Günlerdir deprem bölgesinden bir an olsun bile ayrılmayan, tencerelerle gece gündüz demeden yemek taşıyan Mehmet Yalçınkaya “Hiçbir şey uzaktan göründüğü gibi değil” demişti. Mehmet şef Savunma Bakanı ile bir araya geldi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, önceki gün İslahiye'ye gidip incelemelerde bulundu, vatandaşlarımızla ilgilendi. Akar, ziyareti sırasında ünlü şef Mehmet Yalçınkaya ile karşılaştı.

Selamlaşan Akar ve Yalçınkaya, kısa süre sohbet etti. Yalçınkaya, Akar'a "Biz Kahramanmaraş'ta yemek dağıtıyorduk. Şimdi buraya geldik" dedi. Kızılay ile bölgeyi gezen Yalçınkaya, "Bugün görevliler, çocuklar ve aileler ile birlikteyiz. İslahiye, Nurdağı'nda yaralar sarılıyor" dedi. 

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0