Esra Erol paylaşımıyla mest etti! "Hayat dolu pembeli kadınım"

6 şubatta meydana gelen Kahramanmaraş depremi sonrası ünlüler deprem bölgesine akın etti. Deprem bölgesine giden ünlüler arasında yer alan ünlü sunucu Esra Erol'un 95 yaşında tanıştığı kadınla olan diyaloğu herkesi güldürdü.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 11 ilimizi etkileyen depremlerinde ardından deprem bölgelerinden olan Hatay'a sunucu Esra Erol yardımlarını ulaştırmak için gitti. Hatay'da depremzedeler ile bir araya gelen Esra Erol son paylaşımıyla herkesi mest etti.

"YAŞIMIN 75 OLDUĞUNU SÖYLE"

Sosyal medya hesabından deprem bölgesinde yaşadıklarını ifade ederken paylaşımına düştüğü not dikkat çekti. Ünlü sunucu 93 yaşında depremzede bir kadın ile çekilmiş fotoğrafına: "Acıların gözlerden okunduğu bir kelime ile süzülen yaşların arasında bu sıcak anları kahkahaları da yaşadık. Yaşının 93 olduğunun istemiyormuş. Soranlara "Yaşımın 75 olduğunu söyle" diye tembihledi. "Hayat dolu pembeli kadınım" notunu düştü.

Esra erol deprem bölgesinde

Esra erol deprem bölgesinde

Ünlü sunucunun bu paylaşımı birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Gülben Ergen hareketiyle övgü topladı! Adana'ya giderek...

İkinci kez anne olan Fahriye Evcen'in tesettürlü kareleri gündeme geldi!

İLİŞKİLİ HABER

İkinci kez anne olan Fahriye Evcen'in tesettürlü kareleri gündeme geldi!
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0